Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz 20 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz 20 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Én nem érzem azt, hogy szégyellnem kellene, amiért nem vagyok kiélt, kihasznált, hanem becsben tartom magam és nem adom könnyen 20 évesen. De a mai világban az a trendi, ha minél hamarabb megtapasztalod ezeket...és a fiúk nagy része megdöbben, ha ezt bevallom, sőt van akit taszít, amiért nincs tapasztalatom :(

Olyan, mintha nem merne velem foglalkozni senki, csak mert nem mer az első lenni, vagy nem meri bevállalni a tapasztalatlanságom, viszont így hogyan haladjak előre az életben? :D


2020. jún. 12. 19:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20.

Egyéretelmű. Olyan pasit találj, aki neked kell!

2020. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#21 Sajnos mindig van egy okos, aki megmondja másnak mi a jó
2020. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
De te nem nő vagy, csak egy egoista szűzqrva.
2020. jún. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Azért van egy határ ami után ostobának és unalmasnak tűnsz, még akkor is ha a világ legjobb nője vagy(elég valószínű hogy nem vagy az).

A mai pasik egyáltalán nem várnának még a normális ideig sem.

Nem is értem mit akarsz te...

2020. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!