Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz 20 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz 20 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Én nem érzem azt, hogy szégyellnem kellene, amiért nem vagyok kiélt, kihasznált, hanem becsben tartom magam és nem adom könnyen 20 évesen. De a mai világban az a trendi, ha minél hamarabb megtapasztalod ezeket...és a fiúk nagy része megdöbben, ha ezt bevallom, sőt van akit taszít, amiért nincs tapasztalatom :(

Olyan, mintha nem merne velem foglalkozni senki, csak mert nem mer az első lenni, vagy nem meri bevállalni a tapasztalatlanságom, viszont így hogyan haladjak előre az életben? :D


2020. jún. 12. 19:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az, nem kell elkapkodni semmit, akkor lesz igazán jó minden :)
2020. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szinten 20 eves szuz vagyok, csak fiuban. Nem hiszem, hogy aki nem szuz 20 evesen az mar automatikusan kihasznalt, kielt stb. Jezusom, nem targyakrol beszelunk, hanem nokrol, lanyokrol. Tehat nem csak ez a 2 veglet letezik. Szerintem inkabb ez a vegletes gondolkodas az ami teged taszitova tesz, nem is a szuzesseged. Nem lehet, h nem a szuzesseged miatt utasitanak el? Es az eletben nem rekedsz meg, ha nem szexelsz. En ia dolgozok, gyujtogetek, szakmam van es erettsegim es most a jogsit csinalom. Haladok. A szexualis eletem rekedt csak meg, ennyi. Illetve azt mondod, h valaki csak megdobben, de nem taszitja. Akkor aki csak megdobben miert ne lenne jo partner? Raadasul a 20 eves kor meg nem olyan veszes. En peldaul nem taszitonak, hanem erdekesnek talallak. En peldaul orulnek egy tapasztalatlan lanynak. De szerintem a nem szuz ferfi tarsaim is kozott is akad aki ugyan ezt gondolja rolad.
2020. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar akkor mi a kérdés ?
2020. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem. Én bőven 20 felett voltam, mikor elvesztettem, és nem érzem, hogy bármiről lemaradtam volna.
2020. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Azzal, akit taszít, nem is kell foglalkoznod. Amíg nem hiszed, hogy te ettől több vagy, addig nincs baj.
2020. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tartom gáznak, viszont én 4-5 randinál tovább nem várnék senkire ilyen korban már.


27F

2020. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Üdv a klubban!

Én azt tervezem, hogy egy tehetősebb férfivel veszítem el.

Idősebb, tapasztaltabb, és anyagilag is mindent megad.

Ennél jobb választás nincs, az hogy a szórakozóhelyen vadidegen megd*g nem buli, és nagyon veszélyes.

Okosan kell dönteni. 😊

2020. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

Mert ugye csak az a két véglet létezik kedves 7-es, hogy megdug valaki a budiban egy bulin, vagy eladod valakinek jó pénzért.


Mennyibe kerül amúgy?

2020. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

7. Ez komolyan fájt!


Kérdező: nem baj, majd lesz párod, akivel alig fogod tudni magad visszafogni

2020. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

#8 Miért adnám el?

Minden nő az erősebb férfit válassza, aki mellett biztonságban van, akár anyagilag, akár máshogy.

Ha eladnám sem lenne hozzá senkinek köze, neked pedig nincs annyi pénzed, hogy tudd fizetni.

2020. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!