Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Mi volt a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mi volt a legjobb csajozós szöveg, amit hallottatok? Fiúk. Mi a legjobb csajozó szövegetek?

Figyelt kérdés
Csak ötleteket gyüjtök🤣

2020. jún. 11. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

"Hello there."

Egy Star Wars-os póló volt rajtam, amikor a jelenlegi barátom először megszólított. Én azonnal rávágtam, hogy "General Kenobi." https://www.youtube.com/watch?v=rEq1Z0bjdwc Így kezdtünk el beszélgetni.


A lényeg az, hogy látsszon, hogy legalább egy kicsit is személyes a kezdeményezésed, nem az, amit minden lánynak el tudnál mondani, ha ő elutasít.

2020. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Gratula a szülőknek.


Volt mégegy. Már férjnél voltam, amikor leszólított. Mondtam, hogy bocsi de férjnél vagyok. Erre ő: " Tudtam hogy létezik a legszerencsésebb férfi a világon"

2020. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Mesterdiplomás programozó informatikus vagyok Németországban havi 30 ezer EUR fizetéssel. Eddig mindig bejött. 30F
2020. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Kinyallak a bugyidból.....és 100.000-ért bekapnád?
2020. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs legjobb csajozós szöveg, mindig spontán jó ha eszedbe jut valami - akkor "alkalmazkodsz" a helyzethez, partnerhez. Ha ezt valami személyessel megfejeled az a legjobb, legalább jelzed az elején hogy igenis figyelsz rá. Az sem haszontalan ha valami tréfás felütéssel megfejeled, hogy old a kezdeti feszültséget. A mosolyra fakasztás elég nyerő szokott lenni.
2020. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában voltam 2 hétig és ellátogattam a comic con-ra. Ott megismertem egy amerika kapitány rajongó csajt, velem egykorú volt. Megszólítottam, bemutatkozott és mikor visszakérdezett hogy én ki vagyok akkor csak annyit mondtam hogy "I'm just a kid from Brooklyn" (marvel rajongók érteni fogják) elmosolyodott, aztán elkezdtünk beszélgetni, közösen bejártuk a marveles részeket. Többi már a mi titkunk, de felejthetetlen élmény volt
2020. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!