Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már nem megy a szex a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Tök jó vele minden, de elmúlt a szexuális vágy, amit nekünk elég nehéz titkolni ugye...


Bánnám, ha elhagynám tudom, de szexre szükségem van nekem is, meg neki is


2020. jún. 11. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az évek száma nem magyarázat... Megváltozott a kapcsolatotok eleje óta? Nem igazán írod le ezt az egészet...
2020. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez szar helyzet mindkettőtöknek. :(

Mennyit kapkodott fel? Ha lefogyna, akkor biztos kívánnád? Ha úgy érzed, igen, és van még benned hajlandóság, hogy javítsatok ezen, akkor add a tudtára, vedd rá, hogy közösen járjatok el edzeni, úgy kevésbé fog neki rosszul esni.

Ha ez nem opció, akkor marad a szakítás. :(

2020. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem első sorban meg kellene ezt beszélni vele.

Azt hogy mi nem megy, mi nem tetszik rajta neked. És hátha együtt sikerülne ezt is átvészelni.

Ha viszont nem, akkor szerintem szakíts vele.

2020. jún. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Szia,


attól függ, hogy a probléma megoldható-e még.. Csak te nem kívánod őt, vagy ő sem téged? Ezt hogy látod?

Mert ha csak az egyik fél nem kívánja a másikat, azt meglehet oldani szerintem.. de ha kölcsönös, akkor hagyjátok egymást a faszba :D

Hány évesek vagytok?

2020. jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha súly probléma van, mert hogy megváltozott az alakja, akkor te is tudsz neki segíteni hogy tudjon fogyni.. mert ha esténként esztek csokit, chipset stb, akkor nem csak az ő hibája hogy elhízott.. de egyébként miért nem beszéltek róla? próbáld meg rávenni, hogy változtasson. Támogasd, segítsd őt, hisz már 6 éve együtt vagytok, tudod hogy kell ezt jól csinálni biztos vagyok benne

kérlek válaszolj, hogy mi a helyzet.. sok sikert

2020. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!