Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyilvános masztiról vélemények...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános masztiról vélemények? Gáz lányként?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy próbafülke, parkoló kocsi, suli mosdó, stb.

2020. jún. 10. 22:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Én is néznének ha lenne rá lehetőségem.

25 F

2020. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mindenhol kipróbáltam ahol lehetett
2020. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha kell akkor bárhol csinálom:)persze csak bizonyos kereteken belul
2020. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
En orarol mentem ki hogy maszturbaljak. Volt h a terembe is csinaltam. Elhuztam a fuggonyt felultem a padra es mehetett.
2020. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak akkor, ha másokat zavarsz vele.

Én masztiztam már a Margit szigeten a fűben fekve, magamra terítettem a kabátomat, és alatta :) Jó volt :) Sokan mászkáltak körülöttem, de szerintem senki nem vette észre, mit csinálok. Izgatott, hogy ennyi ember között csinálom.

2020. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Harkányban a medencében ücsörögnek a gyógyvízben az öregek. nos én ott kivertem egyszer mgamnak a víz alatt

"Csak" annyi volt a baj, hogy a meleg vízben megfött a Spermám, és cseppenként jött föl a víz tetejére.... Gyöztem lubickolni, hogy elhessegessem öket :-)

2022. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik (?) fétisem, hogy nagyon szeretem nézni, ha valaki veri magának és spriccel.... Persze, lehetöleg, miközben lovagol rajtam.
2022. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Itt a jó idő, éld ki a vágyadat!
2022. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!