Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg vagytok elégedve a puncito...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg vagytok elégedve a puncitok kinézetével? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 20:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
#4, #6: Kussolj, Meg! :D
2020. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közömbös:D

Meg nem műttetném,mert szerintem ez mindegy,semmi nem múlik rajta:D

2020. jún. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólóknal, akik nincsenek megelégedve vele: A pasiknak a punci az punci. Nem számít hogy néz ki, pasiként mondom.
2020. jún. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Írhatna akit nagy méretű kisajkakat tekintve érint a kérdés,és elfogadna egy rajongòt,nekem ez az adottság borzalmasan bejön F
2020. jún. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Eric Griffin ***** válasza:
#22 talán a nevemből is kitalálod, de visítok a röhögéstől! :D
2020. jún. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem nagyon, túl nagy, husis, és még kilógó is, szétáll

Nem szep latvany

2020. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Minden punci szép, csak mindegyik másért. Én férfi létemre imádom ha jó salátás, vannak jó nagy kilógó dolgok, ez nagyon jó, mert az ilyet nem csak nyalni lehet, hanem bekapni és óvatosan szopogatni. Volt olyan partnerem, akinek akkora szemérem ajkai voltak, hogy szó szerint le lehetett őt szopni. Isteni érzés volt.
2020. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!