Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi aki nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki nem akar mindennap szexelni?

Figyelt kérdés

Nem rendelkezem túl nagy libidóval. Persze nő volnék.... Mi más.

Én még nem találkoztam olyan férfival aki nem akarja mindennap.

Ha van szex nekem kell egy kis feltöltődés, hogy újra akarjam (ez általában legalább 3-4 nap de változó van, hogy 1 - 2 hétig se kívánom) Ha mindennap csinálom egyszerűen unalmassá válik számomra.

Ez másnál nincs így? Hogy lehet élvezni mindennap a szexet? Oké ott a párod megkívánhatod, hisz én is megkívánom őt ha érzem, de számomra, hogy mindennap használjam őt az nem oké. Szeretném hinni azt, hogy nem csak a szex az ami mozgatja a kapcsolatot. Nekem ez olyannak tűnik, ha tudna a párom használni mindennap mint szexuális tárgy akkor lesz hosszútávon kapcsolatunk ha viszont nem, akkor szakítana. Konkrétan ilyen volt is. Tudtam, hogy ez neki probléma. Majd ki is derült, hogy megcsalt. Ez hosszú történet.


Most tényleg minden attól függ, hogy van e szex mindennap avagy nincs? Ez tényleg ennyire fontos?


Ez van, próbáltam változtatni rajta de nem ment, magamra erőltettem amit a másik akart de egyáltalán nem élveztem. Tudom vannak gondok velem, a szexre nem úgy tekintek mint más, számomra nem a legfontosabb. Élveztem is, van orgazmusom. Még se akarom mindennap. Más nőnél hogy van ez?

Férfiak ez nagy probléma ha nincs mindennap szex?


Úgy érzékelem, hogy ez általában a másiknak probléma :-/.



2020. jún. 8. 19:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell már a szexualitásról is beszélni elég hamar egy kapcsolatban, hogy később ne legyen abból probléma, hogy az egyik fél állandóan akarja, míg a másik fél csak hetente. Rengeteg ilyen példa van rá itt a hozzászólók is bizonyítják, hogy pont olyan a párjuk, ami szinte ellentettje a saját igényeiknek. Ha már a kapcsolat elején nem a legelején, de az elején felvázolja mindenki a saját igényeit ilyen téren , akkor lehet dobbantani, ha netán az egyik félnek nem felel meg az együttlétek száma és nem lesz az, hogy évek együttélése + gyerek mellet derül ki valójában a dolog. Beszélni kell a dolgokról jóval előtte és akkor nem jár úgy az ember, hogy olyan párja lesz, aki nem annyi szexet igényel, mint ő maga.
2020. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van: nekem sem a mindenem a szex.
2020. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg én mennyire örülnék egy pasinak aki minden nap akarja...

Ahogy egy bölcs öreg mondta egyszer a kisboltban: "Mindig az van, ami nincs." 😄

2020. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Nem minden a szex. Meglehet lenni nélküle. 47
2020. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőként én sem bánnám, ha a párom minden nap akár többször is szeretné, de nem, szintén megelégszik heti 1, ha én kezdeményezek talán 2 alkalommal. Ez van. Ezért nem fogom lecserélni, vagy mást keresni, mivel minden másban tökéletes.
2021. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!