Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi aki nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki nem akar mindennap szexelni?

Figyelt kérdés

Nem rendelkezem túl nagy libidóval. Persze nő volnék.... Mi más.

Én még nem találkoztam olyan férfival aki nem akarja mindennap.

Ha van szex nekem kell egy kis feltöltődés, hogy újra akarjam (ez általában legalább 3-4 nap de változó van, hogy 1 - 2 hétig se kívánom) Ha mindennap csinálom egyszerűen unalmassá válik számomra.

Ez másnál nincs így? Hogy lehet élvezni mindennap a szexet? Oké ott a párod megkívánhatod, hisz én is megkívánom őt ha érzem, de számomra, hogy mindennap használjam őt az nem oké. Szeretném hinni azt, hogy nem csak a szex az ami mozgatja a kapcsolatot. Nekem ez olyannak tűnik, ha tudna a párom használni mindennap mint szexuális tárgy akkor lesz hosszútávon kapcsolatunk ha viszont nem, akkor szakítana. Konkrétan ilyen volt is. Tudtam, hogy ez neki probléma. Majd ki is derült, hogy megcsalt. Ez hosszú történet.


Most tényleg minden attól függ, hogy van e szex mindennap avagy nincs? Ez tényleg ennyire fontos?


Ez van, próbáltam változtatni rajta de nem ment, magamra erőltettem amit a másik akart de egyáltalán nem élveztem. Tudom vannak gondok velem, a szexre nem úgy tekintek mint más, számomra nem a legfontosabb. Élveztem is, van orgazmusom. Még se akarom mindennap. Más nőnél hogy van ez?

Férfiak ez nagy probléma ha nincs mindennap szex?


Úgy érzékelem, hogy ez általában a másiknak probléma :-/.



2020. jún. 8. 19:53
1 2
 1/15 StevenUp ***** válasza:
92%

Az első bekezdéssel abszolút tudok azonosulni. Pasiként, hiszen erről szól a kérdésed.

Már pár körön megénekeltem itt is és az életben is hogy kinöttem már abból a korból hogy minden nap kívánjam a szexet.

Én is hazaérek fáradtan és jobban esik egy ölelés mint a dugás.

Ez van, nem vagyunk egyformák. De hidd el nekem hogy ettől nem vagy jobb vagy rosszabb ember. Te ilyen vagy és neked így a jó.

Senki kedvéért ne változtass az életeden ha így érzed jól magad

2020. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tök őszintén leírom én naponta 3x is akarnék dugni! Na de ha mondjuk olyan nővel összejönnék akit tényleg imádok (szingli vagyok) akkor biztos nem csalnám meg azért ha csak hetente 2x szexelünk ha neki ez a max. Lenne nyilván minimum mondjuk na de nem szakítanék ha nem fekhetnék le vele mindennap. Nem akarnám erőltetni legyen olyan ami nekem se olyan túl kevés de neki se túl sok érted. Pedig én eléggé kívánom. A válaszolás közben is beindultam. 23F
2020. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak alacsonyabb libidójú férfiak.

Én nőként mindennap kívánom.

2020. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
94%

Két dolgot nem árt tudni.

Az egyik az, hogy amit leírtál, az valóban a nagyobb százalékra igaz, de emellett nagy számban vannak azok is, akik nem kívánják minden nap.

És az a normális.

A másik, hogy a férfiak kevésbé olyan érzelem alapú lények, mint a nők, és ők a kapcsolat mélységét inkább a szex mértékével igyekeznek szabályozni, kevésbé figyelve a romantikára, vagy a minőségi együttöltött időre.

Máshogy vagyunk felépítve, úgyhogy lépten nyomon belefuthatsz ebbe, de ha valaki igazán szeret, azzal megtudod beszélni hogy ritkábban csináljátok, és megfogja érteni.

2020. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem probléma mivel nincs probléma. Amit meg kell érteni hogy más az igényed VISZONT a szexről kialakult tévhit/nézőpont lehet hogy gátol téged abban hogy jobban élvezd és gyakrabban a szexet. Soha nem a másik felet kell megváltoztatnod hanem magad. (ezt ne úgy értsd hogy ami neked nem működik azt hagynod kell, vagy ami rossz.)

Nem a napi szextől függnek a dolgok. Igen, fontos része a párkapcsolatban mivel testiség/nemiség kell az embernek de nem ez jelenti a világ közepét. Olyan embert kell találnod aki leköti magát és nem csak szexorientáltsággal van ellátva. Szóval itt magadat kell felfedezned elsősorban és őszintén! mert lehet, hogy egy megfelelő partnerrel,párkapcsolattal igényelnéd többször a szexet szóval ez olyan többrétegű dolog de mivel ezt felismerted így tudsz irányt is változtatni. Ez nem erről szól hogy mások kedvéért változz meg, hanem arról hogy magad kedvéért legyél jobban. Mivel elsősorban a szex a saját kedvedről IS szól. Oké hogy kettő ember kell hozzá de amíg te nem tudod a saját igényeid ( a tényleges igényeid, ami mögött nincs hazugság, nincs korlát, nincs ítélet) addig a partnereddel nehezen fog menni a vele való intimebb kapcsolat. Ami lehet hogy tartalmazza azt a későbbiekben hogy lehet neked heti 2-3 is bőven elég vagy kitudja! azért mert egyszer valami nem működött nem biztos hogy a jövőben sem fog. Ezt csak te tudod. Ne az érdekeljen hogy a pasiknak mi felel meg, hány heti/napi szex hanem hogy a te valós igényeid mik? :) 23/F

2020. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy olyan partnert találj, aki hasonló igényekkel rendelkezik. Akkor nem lesz gond.
2020. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan. A férjemnek sajnos elég kéthetente egyszer
2020. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony libidójú pasit kell keresned.


Én nőként például van, hogy napi 2x is kívánom, nem vagyunk egyformák, de mindenkinek van párja hidd el ;)

2020. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A lehető legjobb az lesz ha ezt előre letisztázom a következő kapcsolatban.


Köszönöm az eddigi válaszokat, igazán hasznosak voltak számomra.

2020. jún. 8. 20:21
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 igen ezt ismerkedésnél le kell tisztázni és akkor nincsenek elvárások és nem húzzátok egymás idejét sem.
2020. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!