Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nálatok a szerelem és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok a szerelem és a szex viszonyát melyik állítás írja le legjobban az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 16:56
A kérdező szavazást indított:
Nálam a szerelem és a szex csak együtt értelmezhető, csak azzal élvezem a szexet, akibe szerelmes vagyok
A szerelmemmel folytatott szexnél nincs jobb, de lehet kellemes élmény a szerelem nélküli szex is
A szerelem egyértelmű pluszt jelent a szexben, de más tényezők akár élvezhetőbbé is tehetnek egy szerelem nélküli szexet
Teljesen különválik nálam a szerelem és a szex, nem ettől függ a szex élvezhetősége nálam
39 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Mostmár az 1.lehetőséget választom. Régebben könnyen belementem a szexbe a legtöbb idő amíg vártunk az 2 hét volt .

Mára eljutottam arra a szintre, hogy nehezen bízok és nehezen is jönnek az érzelmek. Nem akarom már csak úgy akárkivel aki szépeket mond nekem vagy úgy tesz mintha komolyat akarna közben pedig abszolút csak rövid távra tervez vagy éppenséggel csak szexet akar, de hazudozik. Volt már bőven részem ebben. Nem kell még egyszer. Egyszerűen csak kiábrándultam. Voltak azóta randijaim de okádhatnékom van azoktól akik azt gondolják a második találkozón a bugyimba juthat. Volt aki szabályosan nem értette a NEM választ és belenyúlt a nadrágomba is, amikor azt mondtam hagyja abba még azt se értette majd nagy nehezen felfogta, haza is mentünk. Legszivesebben tökön rúgtam volna már bánom, hogy nem tettem meg. Számomra hányinger keltő már mennyire minden csak a szex körül forog. Nem hiszem el, hogy nincs olyan férfi egyed akinek szintén kell a lépésről lépésről haladás, ismerkedés, majd ha meg van minden hozzá, bizalom, érzelem akkor lehet a következő szint a szex is.

2020. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!