Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,Nők! Ha a férfi teste...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,Nők! Ha a férfi teste átlagos de az arca nagyon bejön jobb mintha jobb teste lenne átlagosabb arccal?

Figyelt kérdés
Írtam már ki hasonló kérdést de sokan szélsőségekben gondolkodtak. Tehát ha van egy férfi akinek a teste átlagos, nem túl vékony nem is kifejezetten izmos de az arca nagyon megfog az jobb lenne mintha kidolgozottabb, izmosabb, szebb teste lenne átlag arccal? Nagyon vonzó a férfi átlagos testtel ha az arca szép? Illetve lenne még valami amire külön térjetek ki légyszíves, hogy ha a férfi szerintetek jóképű akkor ugyanaz a test nála vonzóbb úgymond mintha kevésbé lenne szép az arca? Kérlek kort is írjatok ha pasas ír akkor jelezze ha kérhetem!

2020. jún. 5. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9-es, pont azért fontos hogy az arc szép legyen, mert az adott. A testen mindig lehet javítani, formálni.

Nézd meg pl Melanie Gaydos modellt. Hiába van a mai kor szépségideáljának megfelelő vékony teste, az arcával nem tud mit kezdeni.

Oké, tudom, ő egy szélsőséges példa, de vele tökéletesen alá lehet támasztani hogy mit sem ér egy előnyös test egy előnytelen arccal.

2020. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%

Persze,lehet alakítani a testen,de mégsem olyan könnyű.

Fáradtsággal jár.

Ezért van,hogy sok szép arcú nő el van ájulva magától,a teste pedig molett,elhízott.

Ugye van egy réteg,aki szereti "ha van mit fogni".


Mondjuk a kérdés férfiról szólt.

Talán náluk fokozottan igazabb ez.

Ugye pasiknál kevésbé elfogadott a túlsúlyosság,keveseket izgat,ha egy pasin "van mit fogni".

2020. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!