Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,Nők! Ha a férfi teste...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,Nők! Ha a férfi teste átlagos de az arca nagyon bejön jobb mintha jobb teste lenne átlagosabb arccal?

Figyelt kérdés
Írtam már ki hasonló kérdést de sokan szélsőségekben gondolkodtak. Tehát ha van egy férfi akinek a teste átlagos, nem túl vékony nem is kifejezetten izmos de az arca nagyon megfog az jobb lenne mintha kidolgozottabb, izmosabb, szebb teste lenne átlag arccal? Nagyon vonzó a férfi átlagos testtel ha az arca szép? Illetve lenne még valami amire külön térjetek ki légyszíves, hogy ha a férfi szerintetek jóképű akkor ugyanaz a test nála vonzóbb úgymond mintha kevésbé lenne szép az arca? Kérlek kort is írjatok ha pasas ír akkor jelezze ha kérhetem!

2020. jún. 5. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó megfelelő személyiséggel.
2020. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal fontosabb az arc, mint a test, de legfőképpen a szeme. :) És igen szerintem egy helyes arc, a testet is úgymond szebbé teszi, inkább úgy fogalmazok, hogy nagyon sokat javít az összképen. 27/N
2020. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontosabb egy szép szem, mosoly, kéz, mint a testalkata
2020. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én férfiként úgy vagyok, hogy akinek az arca nagyon de nagyon tetszik akkor ha nem is szélsőséges a testalkata de nem különösen szexi akkor maga a lány is bejön. Bejön nagyon az egyik ismerősöm pedig nem is olyan jó a teste (nem is ronda de vannak sokkal szebbek) de az arca baromi szép. A lányok is sokszor így vannak vele?
2020. jún. 5. 21:44
 5/12 anonim válasza:
100%
Egyet értek az előző válaszolóval. Nekem is fontosabb egy helyesebb arc. Amugysem tartom fontosnak az izmos, kidolgozott testet. Persze nem hátrány ha egy pasin van azért izom, de nem kell kidolgozott testtel rendelkeznie számomra.
2020. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is sokkal fontosabb az arc a testnél.

Mondjuk amúgy sem vagyok oda az izmos, gyúrós pasikért. Nekem bőven elég egy átlagos testű + átlagos arcú pasi. De az átlagos test + átlag feletti arc még jobb :)

2020. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tudod a testen mindig lehet változtatni sporttal, az arc marad olyan amilyen.
2020. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele :D

Barátom is eléggé husis viszont szép az arca meg a bőre😍😍😍 szerintem az ilyen sokkal jobb mintha a feje lenne "csúnya" és a teste szexi

2020. jún. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem a test sokkal fontosabb.

El is mondom miért.


1.Az arcon nem nagyon lehet változtatni.

2.Ha valaki foglalkozik a testével az sokat elárul a személyiségéről.

3.Ha valakinek szép a teste,kevésbé fogod az arcát figyelni.

4.Ronda arc szerintem nincs,max ápolatlan.Ha vannak az arcnak hibái,egészségügyi szempontból,akkor azon kell változtatni.

5.Az arcot illetően pedig a kisugárzás fontos,ami nem a formájából ered,hanem milyen a tekintete,a szem a lélek tükre,szokták mondani.

2020. jún. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó vannak szép és kevésbé szép arcú nők. Ha idejönne egy ronda arcú bomba nő én nem akarnék vele annyira szexelni mint egy átlag testű csodálatos arcú nővel.
2020. jún. 6. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!