Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Milyen volt az életetek első szexe?

Figyelt kérdés
Hogyan, hol történt?
2020. jún. 5. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt kifejezetten jó mert túlságosan rágörcsöltünk és behatolni is csak 5. próbálkozásra ment
2020. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem emlékszek melyik volt az első, csak azt tudom hogy az első pár alkalom nem volt kellemes. 19l
2020. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Közepes. Az akkori első komolyabb kapcsolatban történt. A lány volt tapasztaltabb. Utólag azt mondom, hogy a legnagyobb baj az volt, hogy nem tudtam " átadni" magam az egésznek, görcsös voltam, S partneremre sem tudtam igazán figyelni...de hát ezzel sokan vagyunk így. Nyilván ma már teljesen másképp történik a szex 😁
2020. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elso szex nagyon fajdalmas volt de masnap mar sokkal elvezetesebb volt.
2020. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykiránduláson történt,1 óra petting után ,beleült és kb 3 másodperc után elélveztem.
2020. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fetfikent nekem szar.Es most sem a legjobb a baratnommel.

16 evesek voltunk, mindmetten szuzek, kb egy fel eve ujjalgattam es nyaltam igy azert sztem o tagult es nem fajt neki. En nem kaptam semmit tole soha... Amikor elore szexeltunk akkor sem kaptam semmit semmi elojattekot se semmit amig o igen. Attol feltem h mennyire fog fajni neki es meghragaszik ram .eg ilyenek :D ezert le is lankadtam es en kellett magam ak felallitsam(sztem ez is baj volt h ra se hangolt..) azta 3. Pozban valahogy beraktam neki es kb 2perc utan elmentem.

2020. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes volt mindkettőnknek. Előtte kicsit stresszeltem nehogy hamar elmenjek, de végül ellazultunk mindketten és felejthetetlen élmény volt és szinte egyszerre mentünk el
2020. jún. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem három héttel a 18. szülinapon életem akkori álmaim szerelmével két hónap után úgy, hogy már 16 éves korom óta én folyton mindenkivel le akartam feküdni, de hála Istennek, hogy olyan pasik karajaiba sodort a sors, akik meg várni akartak. Akkor is én sürgettem, ő 24 volt és nem én voltam neki az első, és emlékszem, hogy annyira sürgettem már, hogy ő még rá is görcsölt annyira, hogy aztán nem ment neki, de aztán én segítettem neki, hogy hidd már el, hogy én akarom és minden jó lesz és nem fog nekem fájni, mert lovagoltam is meg művészi tornáztam is régen és tényleg egyáltalán nem is fájt nekem egyáltalán szerencsére és nekem tök jó volt, de hogy emlékszem rá még ennyi idő után is (vagy húsz éve...), hogy ő hogy aggódott azon, hogy nem kéne még meg várjunk inkább még... :) Én meg folyton csak még meg még akartam... :D Erre vszeg azért emlékszem ennyire, mert azóta is ez kísért, hogy én mindig többet akarok, mint a fiúk, akik a karjaimba kerülnek, érdekes fintora a sorsnak, hogy mindig én leszek a telhetetlen... :D Ráadásul rögtön akkor el is kezdtem gyógyszert szedni, fogamzásgátlót, amire még mondta is, hogy az majd lejjebb viszi a libidómat, ehhez képest akkor is telhetetlen voltam és el sem tudtam képzelni, hogy milyen lennék gyógyszer nélkül, aztán amikor abbahagytam a gyógyszer szedését meg is értettem, hogy fú, mekkora étvágyam tud lenni, ami a mostani kapcsolatomban is problémát okoz amúgy, pont tegnap beszéltünk is erről a kedvessel, hogy én amúgy simán élnék naponta háromszor nemi életet a hónap ama három hetében, ugye, és így alapból örök éhségre vagyok kárhoztatva, ha közben meg az ember dolgozik, ugye, netán én is... :)

Nála voltunk, mert ő már akkor külön lakott, úgy emlékszem, hogy földön matracon vagy törölközőn, mert félt, hogy összevérzem az ágyát, de még csak nem is véreztem.

Magánba küldött üzenetekre nem válaszolok, úgyhogy nem érdemes küldeni. ;)

2020. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!