Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok,benne lennetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok,benne lennetek egy leszbikus kalandba?ki az a no akire azt mondanatok hogy kiprobalnad vele?

Figyelt kérdés
Szex

2020. jún. 2. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Már próbáltam is lányal, 18/l
2020. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

rossz kategòria.

De én is pròbàltam már, barátnővel.

2020. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Tini koromban próbáltam egy sporttárssal. Most huszonévesen nem izgat, nem próbálnám.
2020. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez mit keres a heteroszexualitás kategóriában?
2020. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
A kategória alapján gondolom, hogy heteró lányoknak szól a kérdés. Viszont aki lefekszik egy másik azonos neművel, még ha csak "kíváncsiság" meg "kipróbálás" szintjén is, az már nem heteroszexuális, szóval nem értem a kérdést. Leszbikus/biszex lányok nyilván lefeküdnének más nőkkel. Én heteroszexuális vagyok, a gondolat is taszít. Látok szép nőket, de őket sem úgy nézem sosem, hogy mennyire ágyba vinném vagy valami, csak megcsodálom, mert esztétikus, mint egy szép kép, de ennyi. Nem akarok hozzáérni, megcsókolni, intimebb közelségbe kerülni velük, akárhogy is néznek ki. Szóval nem, én nem lennék benne egy leszbikus kalandban.
2020. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Leszbikus és biszexuális nők igen, heterok nem.
2020. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én biszexuálisnak érzem magam és szeretném kipróbálni milyen együtt lenni egy másik lánnyal. Ezért én benne lennék egy ilyen kalandban. Egy kedves, szimpatikus lánnyal próbálnám, akinek fontos a diszkréció.
2020. jún. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!