Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádom a barátomat. De ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a barátomat. De ha hétvégén bulizni megyek a csajokkal, és iszom alkoholt, akkor folyton megcsalom őt valakivel. Velem van a baj? Vagy az alkohol tehet róla? 18/l

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 12:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted a fiúk miért hívnak meg 1-2 italra?:)
2020. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
80%

Én meg képtelen vagyok leszólítani akár egy csajt is...és bármennyit iszom, ez nem változtat. Sajnos túl gátlásos vagyok.

Az hogy te ittasan ilyen könnyen adod magad, az nem az alkohol hibája, alapon benned lappang a vágy.

A barátod mondjuk csóringer...ha mindezt tudná...

2020. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem véletlenül hívnak meg!
2020. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%
Ribike vagy
2020. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
20%

Lol.. én is megcsalom néha az enyémet. Ez van. Amiről nem tud az nem fáj.

L

2020. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
66%
Néha örülök, hogy nincs barátnőm...ilyet a legrosszabb ellenségemnek sem kívánnék... :D
2020. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%

Az alkohol nem instant kuvabogyó, hogy megnyílnak a combjaid tőle.

Egyszerűen a gátlásokat oldja... És téged csak a gátlásaid választanak el a megcsalástól, ez minden.

2020. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miért erősködnek? Mert áll nekik és tudják mit kell tenni. Álld meg a kínálást és ne fogadd el. Ha eléd teszik, öntsd ki. Idővel megunják. Ennyire nincs akarat erőd a piával szemben? Ilyen erővel pia nélkül is elég lenne pár kérés az ágyig...
2020. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
81%
Jaaaj, te nem viszel pénzt de hát meghííívtak.. Te áldozat vagy brühü. Nem, nem vagy. Pontosan tudod mit csinálsz, különben nem tennéd meg hétről-hétre. Ne próbáld meg nyugtatni a kis lelked, hogy te nem tehetsz erről és csak áldozat vagy. De az biztos megnyugtat, hogy nem te vagy a generációdban az egyetlen tinir***nc. Sajnálom szegény barátod.
2020. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
98%
Ugyesen kiprovokaltad a gyakori kozonseget :D ugyi vagy kis trololo :D
2020. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!