Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádom a barátomat. De ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a barátomat. De ha hétvégén bulizni megyek a csajokkal, és iszom alkoholt, akkor folyton megcsalom őt valakivel. Velem van a baj? Vagy az alkohol tehet róla? 18/l

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 12:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván szereted a f*szt az alkohol meg csak rásegít.
2020. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Sokat jártam bulizni amikor veled egyidős voltam, párom is volt akkor és soha nem csaltam meg, pedig én is ittam.

Nem az alkohollal van a baj, hanem veled. Ha szeretnéd nem csalnád meg.

2020. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Veled van a baj. ha már tudod hogy ez van akkor ne igyál annyit ,próbálj magadra figyelni. meg lehet hogy ehhez mégjobban kéne szeretni a barátodat.
2020. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De szerintem az alkohol tehet róla.
2020. máj. 30. 12:37
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Veled van a baj! Jobban szereted a szexet mint a barátodat!
2020. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg vagy nem szereted, vagy csak hülye vagy...

Az alkohol csak lazít a gátlásokon, de nem az a hibás.

2020. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Térdelsz is a bulikban?
2020. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
32%
Ha szeretnéd a barátod, el se indulnál buliba nélküle. De ha mégis, akkor nem innál, ha tudod mi a vége. Ilyen egyszerű. A piát szereted meg a f@szt. A barátod egyáltalán nem.
2020. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Mindig elhatározom, hogy nem iszom. Direkt nem is viszek pénzt magammal. De folyton erősködnek a fiúk, hogy meghívhassanak valamire.
2020. máj. 30. 12:47
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom a srácot, mert rád pazarolja az idejét.. Nem érdemeled meg. Vagy hagyd ezt abba, vagy engedd el szegényt, hogy találjon egy olyan lányt, aki tiszteli és szereti! Az alkohol erről semmit nem tehet és szégyen hogy nincs benned ennyi, hogy megálld ezt.
2020. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!