Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha még nem vesztettem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még nem vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem alakul ki semmi. Nem vagyok 2000 tonna, kb 90kg ami szerintem elég kövérnek számít, kicsit lefogynék akkor talán jobban néznénke rám a lányok. Mindig csak normál barátság vagy ha megpróbálok valamit akkor friendzone lesz a vége. Nem az a célom hogy egyből ágyba vigyek valakit és akkor vadul megdöngetem, hanem csak egy normális kapcsolat, amiből kialakulhat valami jó is. Nem olyan ami 3 hét múlva véget ér

21/f



2020. máj. 26. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem gáz. Ez mindenkinek akkor jön el amikor kell. Ne foglalkozz mások véleményével és a társadalmi nyomással.


Azzal meg hogy lefogyj-e vagy sem, mi nem tudunk mit kezdeni, ezt neked kell tudnod, hogy mi a probléma a csajozásodban.

2020. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, sőt én nőként még tisztelem is az olyan fiúkat akik nem fekszenek össze fűvel fával csak a társadalmi nyomás miatt. Benne van hogy tapasztalat hiánya, de őszintén voltam már szűzzel akivel kegyetlen jó volt, már csak azért is mert hagyta, hogy segítsek abban, hogy nekem mi a jó. És voltam már olyan tapasztalt sráccal aki azt hitte, hogy hű de jó és nem figyelt arra, hogy nekem mi esik jól, csak az egója miatt. Szóval ne hallgass senkire. Majd megteszed ha találsz egy arra érdemes kapcsolatot. =)
2020. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alakul az, ne aggódj! A lényeg hogy legyen helyzet, ismerkedj, flörtölj,legyen energikus ,jó kidugáruzásod.
2020. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak te nem azért vagy szűz mert így döntöttél hanem mert sosem volt meg csajok. Én is ilyen vagyok szerintem gázok vagyunk.
2020. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Ne hagyjátok magatokat elnyomni. Egyáltalán nem gáz. Egyszerűen olyan a személyiségetek, amit egy érettebb csaj értékel nem pedig egy éretlen fruska. Rossz helyen keresel. Ilyen személyiséggel nem buliban talál rád az igazi. Sajnos a lányok között is van, aki a macsó srácokat akarja, mint ahogy a srácok közt is van aki nem csak megnéz egy nagy mellet hanem akarja is. Az ilyenek hagy találjanak csak egymásra a bulikban és legyenek együtt egy hónapig. Nekik az kell hogy koppanjanak. Egy értelmes csaj nem akar koppani és nem a macsó izomagyú fiúcskákat keresik, hanem az emberi értékeket, a férfiakat. És nektek is egy ilyen lány lesz megfelelő partner.


Ne adjátok fel, fiatalok vagytok még.

2020. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nyugi. Nem vagy lemaradva :)
2020. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy az!
2020. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 1Léna ***** válasza:

Ne aggódj, lesz olyan aki felismer/elismer Téged a Te személyiségedet.

Addig is minden elszakadt kapcsolatból tanulhatsz valamit a lányok viselkedéséről, és önmagadról. Ezek a tapasztalatok hasznosak lesznek számodra.

2020. máj. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!