Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az életkor előrehaladtával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életkor előrehaladtával szexuális ízlés valóban megváltozik, milyen irányba?

Figyelt kérdés

Egy idősebb kollégám azt mondta, őt nem hozzák lázba a fiatal nők, de a korabeliek között sok neki tetsző akad. Tehát mondhatni hogy a középkorúak vagy idősebb férfiak a milf típusú nőket kedvelik inkább?

Mi van akkor, ha nekem huszonévesen is ezek a milfek tetszenek? :-o



2020. máj. 24. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mennyire szántad komoly kérdésnek?


Természetesen az idő múlásával mindenféle ízlése, véleménye, hozzáállása változhat az embernek, kezdve a kedvenc ízektől, az időtöltésen és a politikai meggyőződésen át a szexuális igényekig és a kedvelt attribútumokig.


És hát teljesen logikus, hogy a legtöbb ember a saját korosztályában vonzónak találja a másik (vagy a vágyott) nemet, hisz ha nem így lenne, mindenki az első szerelméhez húzna vissza, ami nagy eséllyel óvodás, de max 12 éves külsejű:D 13 évesen nekem nagyon nem jöttek be a 25 körüli lányok, mert olyan.. nagyok:D hát most, 26 évesen, ilyen ellenérzés eszembe se jutna:D


És mi van akkor, ha neked huszonévesen is a középkorúak tetszenek? Mi lenne? Semmi. Vagy változik az ízlésed majd, vagy nem.

2020. máj. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Nekem a velem egyidosek tetszettek kb. 25 eves koromig, aztan azota is a 25 koruliek tetszenek.


35F incel

2020. máj. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne változna. Én magamon azt vettem észre, hogy már nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség.
2020. máj. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Természetesen, gyermekkorban az életkor nagyon sokat számít. Hiszen 3-5 év különbség már furcsa tud lenni. Majd ahogy haladnak a fejlődésben, egyre tágul a határ. Felnőttek jelentős része továbbra is csak a korabeliekkel tud szót érteni, kijönni, hozzájuk vonzódni, egyesek viszont a fiatalabbakhoz, mások az idősebbekhez vonzódna, néhány embert pedig nem érdekel a korkülönbség.

Jómagam középiskoláig a korombeliekkel éreztem olykor tini szerelmet, vonzódást. Kamaszkorban egyre jobban bírtam az idősebb lányokat, fiatal nőket. (3-10 év különbséggel) Ez valószínűleg a testi, de főként lelki, szellemi koraérettségből adódott. Eltartott nagyjából 25 éves koromig ez a korszak. Majd ismét a korombeliek, néha az idősebbek mozgatták meg a fantáziám. Mégis egy 2 évvel fiatalabb lányt vettem feleségül. Harmincas éveim végén, válásom után, már a nálam fiatalabbak érdekeltek főként. Ez abból is eredt, hogy a korombeliek többsége foglalt volt. 10 évvel fiatalabb párt találtam magam mellé. Foglalt vagyok, de flörtölési szinten, illetve semmit a kéznek, de nézni lehet alapon jelenleg kitágultak a határok nálam. Nagyjából 25 - 55 év között akadnak nők, akiket vonzónak tartok olykor. (másképp fogalmazva, akik képesek beindítani a fantáziám) Abban egyet értek, mára inkább a minőség a szempont nálam (is). Évente csupán néhány nő az, aki igazán képes megfogni a lelkem, a vonzalmam. Persze, csak plátói alapon.

48F

2020. máj. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!