Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan nyerhetem vissza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerhetem vissza a régi önmagamat? 20/L

Figyelt kérdés

Alapbol en egy kiegyensulyozott, rendszeresen sportolo lany voltam, es szexben is a normalis, egeszseges dolgokat szerettem, ahol normalisan bannak velem.


Nagy volt mindig az onbizalmam is, nem igazan feltem semmitol sem, es meg voltam elegedve magammal.


Viszont egy eve tortent hogy egy akkori fiu ismerosom “megeroszakolt”


Az hogy pontosan hogyan tortent azt nem irnam le, az kulon tortenet, de annyi a lenyeg hogy nem arra az elrablos, veros megeroszakolasra kell gondolni, igazabol bantani nem bantott engem fizikailag, csak eroszakosan nyomult ram testileg, es aztan lefogott es fogdosott, levetkoztetett es megdugott.. ugy hogy raadasul baratom is volt melle.


Nem akartam hagyni neki, probaltam ellenallni neki, de nem tudtam elszabadulni, mert fogott.


A legjobban az maradt meg bennem amikor fogott, probaltam kiszabadulni, es a fulembe sugta hogy “csak egy gyenge lany vagy ugy sem tudsz mit csinalni..”


Aztan ettol a pillanattol kezdve ellenalltam mar kevesbe, mert rajottem hogy minel tovabb ellenallok, annal rosszabb es ugy voltam vele hogy essunk tul rajta.


Tenyleg sokkot kaptam olyankor ettol ami tortent, es rossz volt.


es azota teljesen megvaltoztam, pl szexben is mar csak az alarendelt szerepet tudom elvezni, ami azt erezteti velem hogy en nem vagyok tobb egy gyenge nonel.. pedig elotte ez epp ellenkezoleg volt..


Emellett onnantol fogva az edzest is abbahagytam, es igy egy ev alatt elpuhultam, es hiztam is sokat azota..


Ha tukorbe nezek, mindig ez jut eszembe hogy “csak egy gyenge no vagyok”


Illetve azota nagyon gyakran kell masztiznom is ahol szinten egy kiszolgaltatott gyenge nokent gondolok magamra..


Es maszti kozben szoktam nezni hogy mennyire elpuhult a testem amiota nem edzek es ez is a “gyenge no”t erositi bennem amit persze maszti kozben elvezek..


De mar hianyzik a regi onmagam, szerintetek mit kellene tennem hogy vissza nyerjem? Es elmuljon ez a fura vagy es vissza alljon a szexualitasom normalisra?


2020. máj. 23. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kezdésnek pszichológus!
2020. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szép kis regény, még egy kicsit írsz hozzá, és ki is lehet adni. Egyébként érdekes, a múltkor még cigire szoktatott rá a szexpartenered. Vagy túl sok itt a sportoló, kiegyensúlyozott lány, akik belecsúsznak ilyen-olyan szexélménybe?
2020. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, jól mondja az első válaszoló. Pszichológus segítségét kellene kérned első körben mert ez nem fog varázsütésre elmúlni.
2020. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind maga az írásforma, mind maga a fogalmazás ismerős... van egy sub hajlamú valaki itt a gy.k-n akinek elég átlátszó fantáziálása kezd unalmassá válni.
2020. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Hány évet kapott a srác?
2020. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja. A cigis lany az..
2020. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2020. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 erről beszéltem :D
2020. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

A pszichológusozóknak abban igaza van, hogy ezt fel kellene dolgoznod. Csak szerintük megoldás erre az ha kibeszéled, pedig ez kevés.


A legelegánsabb nem cigány megoldás az lett volna, ha egy erős férfirokonod felkereste volna és mondta volna neki, hogy “öreg most mutasd meg, hogy milyen kemény vagy“. Utána csak annyira verte volna meg puszta kézzel, hogy mindene hetekig kék-zöld legyen, monoklikkal, de nem törte volna csontját.

2020. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Első körben a rendőrségre kellett volna menned, második körben meg pszichológushoz. Abban az esetben is ez utóbbit javasolnám ha csak trollkodsz itt, mert értelmetlen dologra kondicionálod rá magad.
2020. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!