Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet megoldani a hétközn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megoldani a hétköznap esti szexet?

Figyelt kérdés
Főleg hétvégén szexelünk a férjemmel, mert hétköznap, munka és sok egyéb elintéznivaló, kötelesség, házimunka után túl fáradtak vagyunk. Minden nap későn fekszünk (éjfél körül, vagy még később), korán kelünk. Most már újra bejárunk a munkahelyre, de míg karanténban voltunk és home office-ban dolgoztunk, hétköznap este is rendszeresen együtt voltunk, pedig ugyanannyit dolgoztunk és a házimunka sem volt kevesebb. Igényelnénk most is, hogy hétköznap is legyen szex, de kikészülünk estére. Aki ezt meg tudja oldani, tudna segíteni valami tippel, hogyan maradhatnánk szexre képes állapotban késő estére?

#szex hétköznap
2020. máj. 22. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Wow, mennyit és mit dolgoztok? Otthon még mit csináltok?

Megértem, hogy a munka lefárasztja az embert, de az kb. 8 óra. Legyen az utazás még 1 óra. Kajacsinálás, mosogatás, apróságok még egy óra. Alvás 8 óra. Ez összesen 18 óra, ami még akkor sincs meg egy nap, ha elmegy még 1 óra utazásra vagy még 1 óra fürdésre és hasonlókra.

2020. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem egyszerű ez, nálunk sincs megoldva. Haldoklik is a kapcsolat. Mozduljatok ki egy kicsit, legyenek új élmények, kiszakadás a hétköznapokból. Ne hagyjátok ellaposodni az egészet, mert nem lesz jó vége. Egy menet nem olyan hosszú idő, ez nem lehetne kifogás, de sokan erre fogják, mi is. Tegyetek egymásért!
2020. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell hetköznap mindennap nagytakarítást tartani. Amúgy csak egy kis tervezés. Ha hazaertek, gyors zuhi, időzítsétek a dolgot késő d.u-ra vagy koraestére. Szex után meg az egyebeket.

De ha egy nap nem csináltok semmi házimunkát se dől össze a ház:)

2020. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. máj. 23. 00:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Wow, az első válaszomra nem kaptam választ, csak lepontozást? Mégis miért? :D
2020. máj. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit, sem fel. Szellemi munkát végzünk, ami folyamatos koncentrációt igényel és 8 óránál többet dolgozunk munkanapokon, néha hétvégén is. Szóval elfáradunk, annak ellenére, hogy imádjuk a munkánkat, ez a hivatásunk.
2020. máj. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!