Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre ritkábban szexelünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre ritkábban szexelünk a barátnőmmel, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, ő 23 éves, Én pedig 28 vagyok, és már már havi szintre csökkent a szex száma. Munkájából kifolyólag nagyon stresszes és fáradt, valamint több nőgyógyászati problémája is volt már az évek során, erről sem ő sem én nem tehettem. Sokszor már csak kiveri nekem, és ennyi. Már az elején is elmondta nekem, hogy számára nem minden a szex, és az egyáltalán nem meghatározó számára, én viszont csinálnám minden nap szinte.

2020. máj. 21. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért amit leírtál.


De ne nekünk mondd hanem a barátnődnek, hogy te igényelnéd hogy több legyen. Esetleg megpróbálhatsz te is a kedvében járni, terheket levenni a válláról, hogy legyen ideje/kedve viszonozni ezt neked.

2020. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Korábban mennyi volt a szex? Azért ez sem mindegy, hogy mennyiről csökkent le mennyire. A kapcsolatok elején gyakori a nagyobb mennyiségu aktus, ez idővel normalizálódik valamilyen szintre, mennyi volt az átlagos szex köztetek, ami ez a normál/átlagos érték lenne?
2020. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálunk a normális érték az elején a heti 2-3 alkalom volt, ez aztán lecsökkent kb havi 1-re, de ez is inkább próbálkozás, mert neki sokszor elkezd fájni közben, ezért abba hagyjuk. Én nagyon türelmes vagyok mert szeretem, és mindenben próbálok segíteni neki, csak jó lenne ha ez előbb utóbb helyre állna,minimum olyan szintre mint régen.
2020. máj. 21. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tönkre teszi a magánéletét a munkája, akkor lehet érdemes lenne váltania. Lehet, hogy az egészségügyi problémák is ebből fakadnak.
2020. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon komplex kérdés: kérdés ugyanis, hogy az egészségügyi és mentális állapota az oka annak, hogy nem akar szexelni, vsgy egész egyszerűen nincs rá igénye... az előbbin inkább lehet segíteni, a másodikon már nehezebb, azt hosszútávon még kompromisszumokkal sem fogod tudni nagyon megoldani.
2020. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolat elején is csak kettő három volt ahogy írod,az sem sok,kifejezetten kevés egy friss kapcsolatban. Szerintem a lány részéről ez a dolog már nem fog javulni. Szokj hozzá,vagy keress mást,sajnos ez a tanácsom.
2020. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez az a helyzet amikor szakember segítségét kellene bevonni. Miért hagyjátok ellaposodni a kapcsolatotokat? Lassan elmentek egymás mellett,elhidegülés és egyéb problémák jönnek egymás után. Az első repedések már meg is jelentek,legyen olyan fontos a lány hogy teszel értetek.
2020. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak írom, nincs repedés a kapcsolatban, szeretjük egymást, oda megyünk mindig a másikhoz, sokat -beszélgetünk, de a szex kacifántos, amiket írtam, azért. Ma is beszéltünk róla, több opciót is átvettünk. Remélem lesz belőle valami, és amikor kezdeményezek nem áll az útba semmi, se munkai stressz, se fáradtság. Olvasok egy könyvet ezzel kapcsolatban, talán az is segít majd. Egyébként köszönöm a sok választ. :)
2020. máj. 22. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!