Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pasi, akinek nem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, akinek nem az ilyen kis kedveske, édes, cuki, törékeny, védelmezésre vágyó lányok jönnek be, hanem a menő, vagány, humoros, kicsit cinikus, flegma csajok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 13:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
A nők megtehetik hogy nem kell törődniük azzal hogy nem számít az egyén természete, mert mindenféle nő talál partnert, ezzel szemben egy introvertált férfi a nők 90%-ánal kb halálra vannak ítélve, úgyhogy a kérdés értelmetlen.
2020. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Ezeknel a vagy-vagy kerdeseknel az a szep, hogy egyreszt van mas is, mint kettofele, masreszt egyetlen szemely is lehet ilyen is, olyan is.
2020. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
ÉN azért pasi ként nem gondolnám hogy a nőknek sokkal könnyebb lenne, attól mert sok pasi rájuk nyomul vagy le akarja fektetni őket nem egy ilyen fazonnal szeretnének komoly kapcsolatot.
2020. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak azzal lenne bajom hogy flegma!!

F

2020. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok domináns típus. Azon túl, hogy nagyon nehezen indulok el bármerre is önerőből, a befogadó, reagáló oldalt erősítem.

Nem én vagyok az, aki bárkit is haladásra késztet.

Ebből adódóan egy még nálam is gyengébb, védelmezésre vágyó törékeny hamupipőkével nem egészítenénk ki egymást, mert mindketten befogadók, alárendeltek lennénk, ezért ugyanazt hiányolnánk a másikból.

Vak vezetne világtalant.


Egy erős, megbízható, intelligens, kissé domináns nőre van szükségem, akinek a megnyilvánulásai kulturáltak, racionálisak és határozottak. Tehát nem egy káromkodós, komolytalan, kiszámíthatatlan kislány, hanem a végzet asszonya.

2020. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Flegma ne legyen, de vagány, humoros, aki képes helyretenni, az rendben lenne.
2020. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező nem tette volna oda a flegma szót,teljesen rendben lenne. Alap állásban én kedvelem az ilyen lányokat,nagyon is. Csak flegma tényleg ne legyen. Az tiszteletlenséget sugall,és azt senki sem nagyon tolerálja..
2020. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!