Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pasi, akinek nem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, akinek nem az ilyen kis kedveske, édes, cuki, törékeny, védelmezésre vágyó lányok jönnek be, hanem a menő, vagány, humoros, kicsit cinikus, flegma csajok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 13:19
A kérdező szavazást indított:
A cuki, törékeny lányokat szeretem
A menő, vagány lányokat szeretem
Mindkettőt szeretem
Egyiket se szeretem
53 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Azért flegma picsa ne legyen. Max annál durvábban kapja majd az ívet 😄
2020. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vannak, de szerintem nem ennyire egyértelmű a dolog. A kicsit vadócabb csajok is vágyhatnak néha gondoskodásra, érzelmekre és fordítva is akik kicsit törékenyebbek is tudnak néha vagányul viselkedni.


Egy barátnő egyben talán egy jó barát is csak épp extrákkal, szóval ha hasonlítotok akkor annak akár előnyei is lehetnek.

2020. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Cuki, törékeny szöszi Elsa Jean kaliberek 😍
2020. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Mindkettőt szeretem, ha a humora "élesnyelvű" kicsit és cinikus az csak jó, legalább kihívás, szellemi partnert.

Ami taszító viszont ha beképzelt és el van szállva magától. Na akkor maradjon csak meg magának.

2020. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért fontos a pasiknak ennyire, hogy a barátnőjük cukimuki, törékeny legyen?
2020. máj. 21. 13:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az exem sem volt valami törékeny, de én szeretem ha a nő fejében is van valami. Ő sem azzal fogott meg hogy de kis cuki hanem hogy elkezdtünk beszélgetni és két óra elrepült.
2020. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Hogy mit akar itt jelenteni a menő meg a vagány, tudja fene, de nekem a "menő, vagány, humoros, kicsit cinikus, flegma csajok" jönnek be, de inkább azért, mert én is ilyen vagyok kb.
2020. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja, csak annyi olyan kérdést olvastam, hogy "cuki, kedves, aranyos lányt keresek..."
2020. máj. 21. 13:33
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem jön be, ha valaki egy irritáló pitsa. Bocs.
2020. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Látom egyesek keverik a fogalmakat.


Attól mert egy lány vagány, humoros, nem szorul védelmezésre, és nem mosolyog meg cukiskodik állandóan, még nem lesz beképzelt és irritáló.

2020. máj. 21. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!