Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Állandó partnerrel milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó partnerrel milyen sűrűn van együttlétetek?

Figyelt kérdés
Akár párkapcsolat, akár szexuális kapcsolat érdekelne, ami hosszútávú (legalább fél év). Idővel kevesebb lett az elejéhez képest? Nem unjátok meg egymást?

2020. máj. 20. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam igazából a nőtől függött mindig. Barátság extrákkál témában is akinek volt rá igénye, ráadásul közel is lakott azzal a heti 2-3 megvolt amíg be nem pasizott, de volt olyan akivel csak havonta futottunk össze 1x-1x. Lehetőség és igényfüggő. Én nem szoktam ráunni a nőkre szex terén, mindig lehet azért kicsit variálni a dolgokat, de persze 5-10 éves távlatokba nem tudok nyilatkozni mert ilyen még nem volt :) 30/F
2020. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Átlag heti 2-3 van. Változó, nyilván, hogy pontosan most milyen a hangulatunk, milyen élethelyzetben vagyunk, nyaraláskor pl minden nap akár többször is van, a szokásos hétköznapokon, stresszesebb időszakokban meg akár csak heti egyszer.

6 éve vagyunk együtt, a kapcsolat olyan első 5-6 hónapjában kicsit sűrűbben volt, de nem jelentősen, azóta ez beállt erre a szintre.

2020. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
28 év után talán havi egy. F
2020. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Idővel kevesebb lett az elejéhez képest?"

Igen.

"Nem unjátok meg egymást?"

De, igen. Karanténban hatványozottan.

Heti 2-4 közé van amúgy beállva egészséges időszakokban.

2020. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

3 éve vagyunk együtt

Havonta 10 alatt kB.

22f

2020. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Másfél éves kapcsolat, mostanában lecsökkent heti 2-re.
2020. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2-3. Idén leszünk 7 éve együtt, de még mindig ugyanolyan jó vele minden mint az elején. Persze az érzelmek az évek alatt csillapodnak és elmélyülnek, nem olyan "ösztönös" és erős a vágy, hogy minden percben ez jár a fejedben. Változatosnak és odaadónak kell lenni, és akkor nem fog másra vágyni a párod ebben biztos lehetsz ;) 27/N
2020. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinel mas igazabol fugg attol te mennyit akarod meg a lany mennyit akar
2020. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok, fél éves kapcsolatban, és eddig minden nap akartam, mostanában ez csökkent, a barátom viszont ugyanúgy napi többször csinálná. Lehet hogy a karantén miatt, mivel végig együtt voltunk.
2020. máj. 20. 14:59
 10/11 anonim ***** válasza:
A "minden úgy jó, ahogy van, csináljuk reggel-este" típusú mézeshetes szenvedély nekem is kb. fél év után csökkent érezhetően, pedig ez még karantén előtt volt. Valakinek nagyobb az újdonságigénye, az enyém nagy. A hosszabb összezártságból fakadó feszültség és megszokottság pedig szintén öli az izgalmakat, negatív érzelmekkel terheli a vágyat, ellene dolgozik a szenvedélynek.
2020. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!