Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként megbélyegeznek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként megbélyegeznek ha szereted az alkalmi együttlétet?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, két komoly kapcsolatom volt, ezeken kívül 2 férfival feküdtem le. Szégyellem magamnak is bevallani, hogy szinte jobban élveztem az alkalmi szexet, mint a párkapcsolataimban. Úgy érzem nem akarom, hogy könnyű vérűnek könyveljenek el, magam sem tudom, hogy komoly kapcsolatot keresek, vagy csak azért nem alkalmit, mert szégyellem. Kicsit bennem van az is, hogy nem akarom, hogy szexre tartson valaki, viszont érdekel is.

2020. máj. 6. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal semmi gond, hogy ha van 1 állandó alkalmi szexpartnered.

Volt több olyan normális csaj az életemben akivel így voltam.

Ő se, én se akartam komolyat.

Ez nem azt jelenti, hogy quratod magad mindenkivel.

Hanem most épp csak erre van szükséged.

Ne görcsölj ezen a témán.

Ezért nem qurva az ember.

F

2020. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Oh, vannak emberek akik már akkor azt mondják rád k...va ha felveszel egy rövidebb szoknyát, csinosabb ruhát. Mi köze van bárkinek ahhoz hogy neked hány alkalmi v. nem alkalmi partnered volt? Elég sok mindent csináltam már, mégsem azzal kezdem másnap a szomszédoknak v. a kollégáknak, hogy "gyerekek akkora gruppenben voltam tegnap éjjel".

A te életed, hát élvezd ahogy neked jól esik :)

2020. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Manapság már 1-2 ember pörög csak ezen, az ő véleményük pedig valószínűleg nem fog érdekelni. Mások meg tudni sem fogják.

Ez olyan, minthogy sok nő rinyál, hogy elvárás tőlük, hogy főzzenek, de közben már alig pár embernél szempont ez.

2020. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne pörögj ezen. Én is ezzel foglalkoztam, így játszottam is a jókislányt. Eredmény? Most, x év házasságban újra vágyok más férfiakra. Viszont már késő. Határokkal, de szórakozd ki magad szerintem. Én tuti máskép csinálnám...
2020. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Attól, hogy alkalmi nektek vannak elvárásaitok? Úgy értem, külsőre nekem pl. fontos lenne, hogy vonzó legyen, belsőre igazából nem tudom, olyannal nem állnék alkalmira sem össze akinek kilóg a kapanyél a szájából.

Attól, hogy alkalmi lehet az embernek elvárása, vagy azt már úgy veszik a férfiak, mintha komolyabb szempontból keresnél?

2020. máj. 6. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen felesleges őrlödni. Nekem is volt olyan partnerem aki csak akkor keresett amikor szexhiánya volt. Nem úgy tekintettem rá mint egy qrvára. Egyszerűen ez kellett neki. Nem akart komolyba bonyolódni. Elfogadtam.40/F.
2020. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!