Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akit izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akit izgat szexuálisan az ha cigizik egy fiú?

Figyelt kérdés

Engem valamiért nagyon vonzanak a cigis lányok. Igaz én is cigizem.

Lehet beteges de engem az izgat ebben hogy fújja ki a füstöt, meg hogy a mellei mögött mennyire lehet kátrányos a tüdeje :D


2020. máj. 20. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, engem személy szerint nem tud izgatni, hogy a partnerem büdös és rongálja magát, de már meg sem lepődök, hogy valakinek ez a fétise.

Megsúgom, ez még mindig kevésbé beteg, mint a büdös lábas, a pelenkás és a véres betétes csávó, akik folyton kérdeznek itt.

2020. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt taszítónak találom.
2020. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A cigizés jól néz ki, és ez az egyetlen "pozitívum", amit el tudok róla mondani. De hogy amennyire tönkreteszi az ember szervezetét, hát tőlem nézhet ki akármilyen jól, utálom. Szerintem aki nem cigizik, az biztos, hogy nem tartja vonzónak.
2020. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt párom cigizett. Én soha nem is próbáltam.

Fura vagy sem, volt olyan, hogy tetszett maga a gesztus, ahogy a cigit a szájához viszi meg ilyesmi. Nem, nem néztem folyton és nem is izgultam fel tőle, de kb 100-ból 1 alkalommal megtetszett a gesztus.

2020. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

3# Szerintem aki nem cigizik, az biztos, hogy nem tartja vonzónak.


Erre én vagyok az élő ellen példa :D

Nekem csak dohányos párom volt eddig pedig én nem cigiztem soha

Bejön látványra na

2020. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem,szeretem a cigiszagot.
2020. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Én soha nem cigiztem, de szeretem a “rosszfiú” kinézetű pasikat, így számomra nagyon vonzó 20/L
2020. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
#5 szerintem is jól néz ki, de ezt inkább arra értettem, hogy egy nemdohányost nem hiszem, hogy érdekel, "a mellei mögött mennyire lehet kátrányos a tüdeje"
2020. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan,igénytelen,pláne ha lány szája bűzlik tőle
2020. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szokj le! Fölösleges, büdös, egészségtelen és drága szokás.
2020. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!