Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik többségének mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik többségének mennyire jön be szexuálisan ha egy lány arcra fiatalabbnak néz ki a koránál?

Figyelt kérdés

A koromat ide nem írnám le de a mai napig előfordul hogy személyit is kérnek tőlem mert sok helyen nem néznek többnek 16-18 évesnél,max 20 körülinek gondolnak ami jó is de persze néha zavaró tud lenni.

Viszont úgy vettem észre hogy ez a pasik egy részének nagyon bejön szexuális értelemben is,ezt csak én gondolom így vagy valóban bejön a pasiknak?


2020. febr. 21. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert ha csinos, jó alakú, szép arcú és 17-18-nál többnek néz ki egy lány akkor bejön a férfiaknak, ilyen egyszerű a válasz. Nem csak egy részének, hanem gyakorlatilag mindegyiknek :)
2020. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nana, teljesen. :) Egyébként tõlem nem kérnek személyit, de a tõbbiben hasonlitunk. 24F
2020. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy a többségnek bejön, ez puszta biológia. A férfiak biológiailag a minél fiatalabb, de már ivarérett nőkhöz vonzódnak a legjobban, úgyhogy ha arcra fiatalabbnak tűnik egy nő, az a legtöbb férfinél szerintem plusz pont. Én is kíváncsi vagyok, mikor lesz az első olyan, hogy alkoholt veszek valahol, és nem kérnek személyit. Még nem történt meg, talán majd 35 évesen. :D


22L

2020. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jól gondolod.
2020. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem, a pasik a koravén csajokat szeretik... 😒


Mire jók ezek az álnaiv kérdések?

2020. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 October15 ***** válasza:
72%

Áh ha nem lóg a bőre akkor nem is az igazi!


Feribá 58


De most tényleg, ez a kérdés azért eléggé egyértelmű.

2020. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem egyértelmű. Különösen, ha nem csak az arcod kelt már-már túlzottan fiatalos hatást, hanem hozzá az alkatod, alakod, stílusod is. Lásd a japán nőideál, amiben egyszerűen nem sikerül rátalálnom, hogy mi a fene az izgató.
2020. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
41 évesen 33-nak néznek. 😀
2020. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon is bejön ha fiatalabbnak néz ki sokkal izgatóbb !!
2020. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon bejön.


24F


UI: ilyen lányok írhatnak 😄

2020. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!