Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért éreztem ezt a lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éreztem ezt a lányokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kb 15 éves lehettem amikor komolyabban el kezdtek érdekelni a lányok, de akkor még túl fiatalnak éreztem magam a szexhez, amivel szerintem nincs is gond. De azt is éreztem hogy én hiába szeretnék majd barátnőt, nem fogok találni, mert kevés vagyok hozzájuk. Olyan kívülállónak éreztem meg most is annak érzem magam. De akkor ezt teljesen elfogadnak hogy én nem olyan vagyok mint a többi fiú csajozás terén. Bíztam benne h majd változik. De most így már 24 évesen nem tudom magamat ezen könnyen túltenni, barátnőm nem volt, viszont régebben neten találtam egy lányt akivel párszor szexelünk, és annyi.

Miért jártam ilyen szerencsétlenül a lányok terén?

Másoknak tök természetesen jön ez magától hogy megismerkedik lányokkal/fiúkkal, de nekem ha megszakadok sem jön össze semmi.


Más is van aki ezt érzete fiatal korában?


2020. máj. 18. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer már összejött, nem? Akkor csináld megint pontosan ugyanazt.


Nem a lányokkal kapcsolatban érzed, hanem magaddal kapcsolatban nincs önbizalmad, félsz a visszautasítástól így meg sem próbálod. Márpedig látod, hogy csak az idő miatt ez biz' nem változik. Akkor változik, ha teszel érte. Próbálkozol-próbálkozol és nem a kudarcokra figyelsz hanem az apró sikerélményekre.

2020. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!