Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Melyik hosszúságú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igen, én vagyok! :) kérdése:

Lányok! Melyik hosszúságú péniszt választanátok?

Figyelt kérdés
Az ősi kérdést most ideje eldönteni végleg.

2020. máj. 14. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 -es:

Én speciel nem rajongok a túl nagy mellekért, azt hiszem ha a péniszes példával kellene párhuzamot levonnom, akkor a 14-16cm kategóriában választanék, csak éppen ehhez passzoló mellméretre gondolj. Ha ez nem opció, akkor inkább a kisebb. Az olyan aranyos, szerény, tenyérbemászó. A túl nagy mellű nőkhöz mindig más személyiséget társítok gondolatban, az olyan erőszakos, kemény, nem gyengéd, vagy nem is tudom miért alakult ki ez bennem. Tisztelet a kivételeknek! Lehet a média az oka, hogy egyből a szilikonos példa jut eszembe, és az ehhez tartozó személyiségek, akik rosszul ültették a tudatalattimba ezt a csoportot.

2021. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10-es vagyok


igen elmondható, hogy az átlagos a legjobb, mint az esetek többségében

én szinte lapos vagyok, sokáig emiatt komplexusom volt és így megértem azokat a férfiakat, akiknek kicsi


egyébként (szerintem) mindkét nemnek ártanak ezek a méregetős dolgok, hogy egyáltalán téma

sokan óhatatlanul emiatt elítélik magukat, az önbizalmukat elveszítik és pszichésen kikészülnek (teljesen feleslegesen)

2021. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!