Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új partnerrel első alkalommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új partnerrel első alkalommal szoktatok izgulni, bénázni, előre tervezni? Lányok és fiúk részéről is érdekel, hogy min szoktatok izgulni,parázni

Figyelt kérdés

Fiúk, lányok min izgultok(ha izgultok) új partnerrel az első szexnél?

Volt hogy valami balul sült el az első alkalomkor? Vagy előre eltervezitek mit hogy fogtok csinálni?



2020. máj. 14. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem zoktam izgulni, tervezni meg véképp nem (te se tedd)
2020. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Izgulni nem, tervezni igen. Polia kapcsolatban muszáj naptárazni :D
2020. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezek, felesleges, úgyis élőben, akkor és ott dől el minden (ettől még lehetnek konkrét elképzeléseid hogy milyen elemeket emelsz be - ha a másik mondta mit szeretne kipróbálni).
2020. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én azért szoktam picit izgulni, hogy új partnerrel vajon milyen lesz, tetszeni fog-e neki amit lát, vagy amit nyújtani tudok.

Úgy értem az előre tervezést, hogy frissen szőrtelenítettek a testrészek, szexi fehérnemű...

2020. máj. 14. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja az más - az hogy készülsz a randira, nagyon is helyénvaló :) Kis félsz lehet az emberben, de kár túlaggódni a dolgot (pláne előre). S nyugi mire eljutsz odáig már van a partnerednek valami "halovány" elképzelése arról milyen is vagy (pont ezért olyan képet küldj ami a lehető legjobban hasonlít rád, nem kell műtermi, sem retusált).
2020. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szoktam izgulni, max amiatt, mert remélem hogy szexuálisan is összeillünk. Nem szoktam egyből szexxel kezdeni a kapcsolataimat, és ha nem is szerelem, de valamilyen érzelmek fűznek az illetőhöz. Emiatt szoktam izgulni, hogy jó legyen, mert nem a szex az alapja egy kapcsolatnak, de nagyon fontos tényező és ha nem működik jól, akkor kuka az egész.
2020. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szoktam izgulni, de minden megy simán! Egy lány sem panaszkodott még.
2020. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet akarok a lánytól mint pusztán szex,akkor igen,van drukk. Persze ez leginkább abból jön hogy érdekesnek talál-e le tudom -e nyűgözni,meg ilyenek. Az ágybéli dolgokon nem agyalok,tudom amit tudok :)Tervezés nincs olyan szinten,a spontaneitásban hiszek.
2020. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!