Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ánusz körül szőrtelenítve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ánusz körül szőrtelenítve szívesen nyalnátok a férfi popsit,lányok?

Figyelt kérdés

Szeretném ha egy lány szívesen nyalná a fenekemet, néha megujjazná, és a nyelvét is szívesen befúrná... Ha akarja... De úgy gondolom szőrösen ez gusztustalan lenne... De mielőtt le epilálom... Szeretném kikérni a lányok hozzáállását ehhez a dologhoz.


Kérem fiúk ne írjanak, mert tudom, Ők mindent nyalnak ami lyuk.


Köszönöm a válaszokat. 18f



2020. máj. 13. 15:41
A kérdező szavazást indított:
Nyalnám a férfi popsit ha csupasz
Szőrösen is nyalnám
Sehogy sem nyalnám, nem férfias
40 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Még fogdosni oké, hogy fogdosom a férfi popsit, de többet így se úgy se csinálnék.

L

2020. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lachesys ***** válasza:
93%
en nagyon ra vagyok kattanva a ferfifenekre:) baratom azt mar engedi h ujjazzam, nyalnam is szivesen, egyszeruen valahogy nagyon izgat :) de neki meg be kell adagolni ezt:)
2020. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Én szőrösen is nyalom, imádom ha a pasi élvezi.
2020. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem, semmilyen formában nem nyalnám. Ha az én fenekemet izgatják, az még elmegy, (bár fogalmam nincsen hogy van hozzá gusztusuk) de én másét biztosan nem nyalnám ki. Ujjazni, vibrizni még csak hagyján, de nyalni 🤮

Bár lehet hogy én ehhez az irányzathoz már öreg vagyok 🙂

22

2020. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Kiabrandito egy 'ferfi' lehetsz
2020. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a barátnőm szokta nyalni és iszonyat jó. Általában 69 ezünk úgy hogy én vagyok felül.

Én nyalom a puncit ő meg engem. Volt hogy a mellei közé durrantam így. Ja és hozzá teszem hogy én nem kértem erre őt soha. Szal magától kapott rá.

2020. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Ez olyan buza, nem férfias.
2020. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nyalom,de csak szőrtelenül.
2020. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Max játékszerrel izgatnám lehetőleg szőrtelenül, de a számmal soha, hiába tiszta...

Ezt is csak akkor ha a páromról lenne szó.

2020. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam nyalni a párom fenekét, de én kicsit szub vagyok, szóval minden ehhez hasonló megalázóbb játék bejön.
2020. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!