Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dagi csaj hol keressen partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagi csaj hol keressen partnert? Akinek bejön ez a tipus és nem csak ha nem jut más alapon.

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 14:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
44%

Én szívesen szexelnék veled. Vékonyabb lány és ugyan a zsánerem de szexuálisan nagyon is izgatnak a kövérebb nők. Voltam is már ilyen lánnyal régen és isteni volt vele a szex. Nagyon jól lovagolt.

35F

2020. máj. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ilyen lányokat szeretem. 😉
2020. máj. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

igazából bárhol, de ha ilyen fétissel rendelkezőt akarsz találni az más kérdés


engem pl mindig is a husis alkat vonzott, de soha nem regeltem olyan oldalakra ahol csak husis csajokkal lehet ismerkedni :D mondjuk lehet megérné, ki tudja :D


ha izgat a BDSM, akkor smpixie pl esélyes


amúgy hiába vagy dagi csaj, nem csak ennyi számít, azért a személyiség nagyon fontos!

és a husis csajokkal a legnagyobb baj az önbizalom hiány

2020. jún. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
22%

Senkinek nem jönnek be a dagi lányok. Olyan fog szóbaáálni veled, akinek nem jut más.

A másik út, hogy lefogysz, rendbe teszed magad.

2020. jún. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
33%
Miért nem akarsz inkább lefogyni? Szív és érrendszered lájkolná ezt...
2020. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Betegség miatt vagyok ilyen. Kezelve van,jarok orvoshoz de kb semmi eredmény egyenlöre.

Vagy nem is értem az ilyen válaszokat akkor 3-4evig ra se nezzek senkire amíg nem fogynék le ? (Ha egyáltalán sikerül )

2020. jún. 7. 10:53
 17/28 anonim ***** válasza:
56%
Ohm szerintem ne zard ki az itteni lehetosegeket! Engem nem mozgatnal meg bocsi az oszintesegert nem foglak altatni, de sok pasi van aki nem csak a csontokkal szeret jatszani :) en sem szerrtem a felesleget de ez nekem sok, viszont ha 190+cm lennel akkor lehet megmozgatnal azert, a magassagod nem irtad :) de itt gyiken is megprobalhatod, azert vannak normalis pasik is itt (jo hat a ket kezemen meg tudom szamolni de na vannak:D) ne add fel a remenyt! :)
2020. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem zárom ki az itteni lehetőségeket sem ,de mindenki szexet akarna ....
2020. jún. 7. 12:53
 19/28 anonim ***** válasza:
37%
Hat mivel szexualitasba irtad ki a kerdest igy gondolom sokan azt hiszik szexelni akarsz csak :)
2020. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Igen de NEM CSAK azt
2020. jún. 7. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!