Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, nektek ha bejön egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek ha bejön egy csaj akkor hogyan adjátok a tudtára? Akár élőben akár üzenetben.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 25. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Flörtölök vele. Ha veszi alapot elhívom randira.
2020. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Élőben szóba elegyedek vele. A beszélgetés nagyban segíti az ismerkedést! Van erre egy ősrégi jó szó: udvarlás! ;)

"Jó vagy nálam! Hozzád megyünk, vagy hozzám?" - ez nem jön be! De az sem: "Hű! Olyan szép vagy! Nagyon tetszel nekem!"

Beszélgetés! Mivel két emberen múlik, ezért folyamatosan improvizálni kell a helyzetnek megfelelően. Frappánsan, értelmesen, udvariasan, de mégis talpraesetten, némi humorral, öniróniával. (utóbbiakat nem szabad túlzásba vinni) Soha ne dicsekedj, soha ne te légy a téma, kivéve, amikor a másik rákérdez. Soha ne legyen téma a haverok, az exek, a vagyoni helyzeted.

Ne hantázz, ne fantáziálj, de ne is tárulkozz ki nagyon, maradj kissé rejtélyes.


Üzenetben, cseten, levélben sincs ez másképp! Ott is beszélgess! Ne egy szavas üzikben! Ha a csaj válaszban ennél többre nem képes, akkor el kell gondolkodni, egyáltalán, érdemes a figyelmedre?

Amennyiben, mindketten csak egyszavas üzengetők vagytok, akkor ezt el sem olvasod. Ha mégis, akkor inkább ne is hallgass rám, old meg, ahogy tetszik. Ahogy esik, úgy puffan! ;)

2020. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: Kicsit lehet félreétetted, bár én se közöltem hogy lány vagyok! 😊
2020. ápr. 25. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:

És, akkor ez, min változtat? Akár fiú vagy, akár lány, akár meleg, akár leszbi, akár biszex, minden estben a beszélgetés a legfőbb ismerkedési forma. Kommunikáció nélkül, miként várható el egy kapcsolat? A lányok is tudnak udvarolni, sőt, kell is. Másképp, más módszerekkel, mondhatjuk flörtölésnek, vagy akár kelletésnek. A pasiknak is kell a visszaigazolás, hogy a nőnek bejönnek. Ahogy említettem, két emberen múlik!

Lényegében megadtam a választ a kérdésedre, avval, hogy miként kell ismerkedni egy srác, férfi szemszögéből. Ennél bennfentesebb információt nem is kaphattál volna! :-)

2020. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem sokat ismerkedhetsz, de az biztos hogy a semmiről is tudsz ám beszélni feleslegesen. Ez senkinek nem jön be. :) Pláne ha még orbitális nagy baromság is. 😄
2020. ápr. 25. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Rémosolygás, távozáskor visszanézés, mosoly, beszéd.


Nem kell beszélni tetszés tudtára adásához, de segít. Az arckifejezésről a lány simán leolvassa ha tetszik neked.

Beszéd közben meg főleg.

Te pedig simán láthatod, hogy tetszik neki, hogy tetszik neked. Ezt érti félre sok pasi. A csaj visszamosolyog mert élvezi hogy éppen tetszik valakinek, erre a pasi azt hiszi hogy a csaj azért mosolyog mert ő tetszik neki....

2020. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!