Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is tapasztaltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaltatok már ilyet lánynál vagy csak én választottam rosszul?

Figyelt kérdés
Legismertebb oldalon kiválasztottam egy lányt, aki aktus megkezdésekor kérdés nélkül elővette a vibrátorát és elkezdte vele a csiklóját izgatni. Mondtam, hogy szívesen csinálom neki én a kezemmel, de azt mondta, hogy az ujjazás kizárt.
2020. máj. 10. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezek qrvák, nem "szexelnek" veled, hanem dolgoznak. Ha a munkahelyeden megszoktál valamit, ahogyan csinálod, te se hagyod valami random ott járó embernek, hogy beleszóljon vagy belenyúlkáljon a munkádba.
2020. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szegény rákapott a vibrátorra és másképp nem tud a csúcsra jutni. Hagyjad, hadd csinálja ha jólesik neki.
2020. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!