Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék a roszlányokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék a roszlányokra felregisztrálni és hirdetni fiúként, van bármi értelme?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok tökéletes pasi, nem tudok maszírozni sem, s amíg nem dolgozom ki a testem, képem sem lenne pénzt kérni.

Szex mentes hírdetést szeretnék feladni, kizárólag punci nyalásra mennék házhoz most még költség térítés mentesen. A punci kényesztetéséről azonban rengeteget tanultam, és amennyire imádom a nőket... Szeretném kényeztetni Őket 45 éves korig.


Lenne értelme egy hirdetést feladnom?


23f



2020. máj. 8. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már "nyelvészet", akkor egy-két kurzust az ELTÉ-n igazán lenyomhatnál, csak, hogy tökéletesítsd a technikádat.


Kényesztetés = kényeztetés, stb, stb.


Amúgy: Halott ötlet.

2020. máj. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Oda a pénz miatt regisztrálnak be az emberek. Szóval így semmi értelme nem lenne. Egyébként főleg nem úgy, hogy elvileg nagyon sok tapasztalatod van a puncinyalásban, amihez gondolom voltak partnereid is. Szóval akkor miért is kellene hirdetést feladnod? Na meg remélem tisztában vagy azzal hogy ott nem valószínű hogy a bomba nők fognak keresni ha keresnek. A test kigyúrása sem pikk pikk történik meg, szóval ha csak szexpartnert keresel, akkor ne adj fel hirdetést.
2020. máj. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kisördög1 ***** válasza:
11%
Szánalmas vagy.
2020. máj. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak ott kigyúrt tapasztalt jó testű pasik is,és lehet hogy azok is kinyalnak egy csajt ingyen. Teljesen esélytelen vagy. Először legalább kupáld ki magad valahogy ,úgy talán lenne valami sanszod.
2020. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!