Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó stratégia, ha lépten-nyomon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó stratégia, ha lépten-nyomon átverem a nőket, hogy puncihoz jussak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Például mivel?
2020. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Jó, de tisztességtelen. Amúgy meg hiszi a piszi.
2020. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Szánalmas. Férfiatlan.
2020. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Én is ezt csináltam olyan 21-23 évesen. Utólag nem is vagyok rá büszke és több olyan csajt is kihagytam, aki tartós kapcsolatra társnak is alkalmas lett volna. Nekem bűntudatom van miatta, megmondom őszintén. A nők sem ártatlanok, ó bőven nem azok, de ez nem ment fel engem sem, mert mindenki a saját viselkedéséért felelős.


Egyszer eljött az a nap, amikor egy alkalmi szex után ott feküdtem az orgazmus után a csaj mellett és egyfajta üresség érzet fogott el. Hogy miért is csinálom ezt? Mi értelme van. Ott feküdtem egy csaj mellett, aki jól nézett ki, de amúgy egyáltalán nem voltam rá kíváncsi, nem érdekelt, nem éreztem iránta semmit (és ez akkor éppen kölcsönös volt). A mai napig imádom a szexet, de ennek amikor már életmóddá tettem a csajozást és csak ekörül járt az agyam, már régen vége. Remélem egyszer te is eljutsz ebbe az állapotba.


27/F

2020. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Csináld csak, aztán majd egyszer emberedre találsz és 2-3 bátyó a s.z.r.t is kiveri belőled.
2020. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Nyugodtan, a csajok is szeretik átverni a pasikat.
2020. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Ásd el magad! A hozzád hasonló bunkók miatt mondják a nők, hogy minden férfi disznó, aztán a normális pasiknak sem adnak esélyt.
2020. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó, mondják, de az alternatívát Ők nem veszik észre vagy mondanak rá tudatosan nemet...

A többségnek a tuskó, hazudozó pasik kellenek.

2020. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó stratégia és nagyon inkorrekt. Pont annyira "jó" mint becsapni, rászedni embereket. Így kell magadnak ellenségeket szerezni - előbb-utóbb visszaüthet, bárhol az életben összefuthatsz azzal akit átvertél (és nem fog barátilag tekinteni rád).

Inkább legyél korrekt és ha csak d.gni akarsz akkor ne ígérgess fűt-fát, hagyd meg a másiknak a választási lehetőséget hogy így is akarja-e.

2020. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noren1989 ***** válasza:
38%

Ha működik, akkor jó stratégia.

Ha nem kapsz puncit, akkor meg nem.


Na, melyik?

2020. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!