Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek igaz az, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy a lányok írásban sokkal kevésbé kreatívan tudják kifejezni magukat szexualitással kapcsolatos kérdésekben?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért van az, hogy ha a szerelemmel, szexualitással kapcsolatos írásbeli megnyilatkozásokról van szó, akkor a lányok sokkal kevésbé kreatívak, aktívak. Pl.: internetes beszélgetés, sms- váltás, chat és ezekhez hasonlók. Pedig ugye általában a lányoknak sokkal jobbak a nyelvi készségei. Vagy nektek más tapasztalatotok van?

2020. máj. 7. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mert az agyuk kreativitásért felelős féltekéje gyengébb


Egyszerű az ok is hogy miért :

Mert ők hamarabb élik meg a vágyaikat mint a pasik így nem kell annyit agyalni rajta

2020. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van,mert a pasik többet beszélnek a szexről,kevésbé gátlásosak.
2020. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megy az nekik is! :) Beszélgettem én már olyannal akinek olyan gazdag volt a fantáziája hogy a szemem is ki kerekedett miket ír. Pedig én még írni is szeretek kisebb történeteket,elég gazdagon obszcén módon fogalmazva. Szóval ez is csak emberfüggő mint bármi más.
2020. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondoltál már, hogy esetleg azért mert a nők többségét nem érdekli a szexchat meg sms váltás és hasonlók?

Alapvetően másképpen fogalmaznak amúgy a nők és a ffi-ak. Utóbbiak a környezetre, az aprólékos részletekre helyezik a hangsúlyt, jobban "konkretizálnak", a nők inkább az érzelmi töltetre, érzetekre, azt meg nehéz megfogalmazni hacsak nem vagy költő.

2020. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont fordítva van. Nem találkoztam még olyan fiúval, aki kreatívan fejezte volna ki magát (pedig próbáltam kérdésekkel is rávezetni), mindig csak ismételgette, hogy “na majd jól megdglak”, és itt ki is fújt a dolog. 🙄 Pedig a lányokat valóban nem érdekli annyira a szexchatelés, mint a fiúkat. Mi simán sütögetés közben fapofával írunk komoly szövegeket, mert unatkozunk, a pasi meg teljesen kész van, és addigra vagy 3x elment. 😅
2020. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem a hölgyek ebben erősebbek már csak ha összehasonlítjuk az erotikus regényeket...

Amiért a szexchat mégse ennek tanúbizonyságát teszi, azt már feltettem megválaszolták.

2020. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!