Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha valaki szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki szinte bármilyen témáról van szó, tud valami szexualitással kapcsolatos megjegyzést tenni, az ki van éhezve?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul
2020. máj. 4. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Vagy csak pronyó.


22 éves srác vagyok, még csak nem is smaciztam, de a szexuális poénok, beszólások nálam nem játsszanak , nem tudom miért, szerintem illetlen még haveri társaságba is, jut eszembe, nincsenek is haverjaim. Ohh, akkor az én véleményem nem számít.

2020. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem törvényszerű.

Én szoktam hülyülni, amúgy is témában,ha épp nincs tele a puttonyom.

F

2020. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem infantilis es fantaziatlan. Humor es erdekes kozles helyett kenyszeresen jon, hogy mondjon valamit.
2020. máj. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kivel beszélget. Ha nővel és célozgatós, akkor azért. Ha bárkinek bárhol előhoz ilyen témát, akkor szimplán olyan, amilyen.

Nekem van egy-két ember akivel olyan a kapcsolatom, h bármikor bármit oda szólok neki, bármi is legyen a téma.

Van egy illem. Nyilván a főnököddel nem fogsz ilyen beszólásokat ejteni.

2020. máj. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen poénok nagyon jól is ki tudnak jönni. De ez a "nézd ott egy fa" "haha fa...sz" tipusu viccek annyira nem. Szerintem az ilyen ember nem kiéhezett, sokkal inkább ezzel akarja magára vonni a figyelmet, így akar kapcsolódni másokhoz. Ez ugyanolyan rossz kapcsolatteremtő módszer mint az önsajnáltatás vagy az örökös oltogatás, és szerintem sokkal inkább vall éretlenségre mint kiéhezettségre. N
2020. máj. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez már valszeg végső stádium. Szerintem már a legyet is röptében lehet nála..
2020. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!