Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek az ilyen stílusú pasi bejön?

Figyelt kérdés

Bennem hatalmas kettősség uralkodik a párkapcsolat területén. Mert egy végtelenségig oda adó,tényleg egy szerető,óvó,a párjának mindent meg tévő férfi vagyok. Ami fontos nem nyálas,attól hányingerem van. De szívesen fogom a kezét,szeretgetem,még főzök is olykor,ha kell megvédem stb stb DE!

Az ágyban egy perverz állat vagyok,kevés tabut ismerek. Nagyon potens is ráadásul. Amikor csak alkalmas időpont van rá,kezdeményezek,minimum egy kiadós szopatásnak minden nap lennie kell. Mindig újítok,színesítem a dolgokat. Nagyon szeretek irányítani,és mocskosul,obszcén módon beszélni. Gyakorlatilag brutálisan rommá kefélem a páromat. Valahogy én a szexualitásban nem tudok kompromisszumot kötni,maximalista vagyok.

Nektek ez bejön nagy általánosságban?



2020. máj. 6. 18:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem az ilyen férfiakat, és habár imádom, ha valaki jól megrak hátulról fenékbe miközben rátapos a fejemre, rámköp és ledegradál, de azért olykor jól tud esni szimplán egy szenvedélyes, ölelkedős szeretkezés is. Szóval azért jó, ha megvan az aranyközépút.

(Nem kérek privátot, csak a statisztika miatt írtam. :D)

2020. máj. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!