Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek az ilyen stílusú pasi bejön?

Figyelt kérdés

Bennem hatalmas kettősség uralkodik a párkapcsolat területén. Mert egy végtelenségig oda adó,tényleg egy szerető,óvó,a párjának mindent meg tévő férfi vagyok. Ami fontos nem nyálas,attól hányingerem van. De szívesen fogom a kezét,szeretgetem,még főzök is olykor,ha kell megvédem stb stb DE!

Az ágyban egy perverz állat vagyok,kevés tabut ismerek. Nagyon potens is ráadásul. Amikor csak alkalmas időpont van rá,kezdeményezek,minimum egy kiadós szopatásnak minden nap lennie kell. Mindig újítok,színesítem a dolgokat. Nagyon szeretek irányítani,és mocskosul,obszcén módon beszélni. Gyakorlatilag brutálisan rommá kefélem a páromat. Valahogy én a szexualitásban nem tudok kompromisszumot kötni,maximalista vagyok.

Nektek ez bejön nagy általánosságban?



2020. máj. 6. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van mindennap punci nyálas is akkor felőlem oké ha nem és csak egyoldalú önző dög vagy akkor mész a levesbe
2020. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Erről szó sincs 1-es.

Nem vagyok hím soviniszta,imádok adni épp úgy ahogy kapni is. Nálam ez nagyon egyensúlyban mozog. Sőt adni még talán jobban is szeretek.

2020. máj. 6. 18:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be. A jó szex a kompromisszumokról szól, és arról hogy mindent szabad, de semmit sem kötelező. Ha ebben nem lenne partner egy férfi, akkor nálam nem játszik. 20N
2020. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem hangzik rosszul.
2020. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as.

Nem mondtam hogy kötelező,erről szó sincs,de ígénylem,és ez nagyon fontos tényező,az életemben,mert ilyen aktivitással elég nehéz megértő társat találni. Bár mennyire is melegszivő normális pasi vagyok.

2020. máj. 6. 19:10
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem bejönne. Szeretem ha ledominálnak az ágyban.(Van barátom nem kèrek privátban ajánlatokat, csak a statisztikai adat vègett írtam ide) 19/L
2020. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
A nők szeretik a Férfiakat, a nettó önfényezést kevésbé... nem kötözködés, javaslat a "lennie kell" helyett inkább abban gondolkodj hogy éred el hogy adni akarják, ha a "kell"-en van a hangsúly akkor nehéz megértő, odaadónak nevezni.
2020. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Meghagylak masnak.
2020. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
obszcén és durva avgy ágyon kívül is? mert mindennek megvan a maga helye, de ennek max ott.
2020. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Szeretem a durva szexet, BDSMet.

De nekem kell a gyengèdség. Ha nem tudod megadni, nem lennék veled

2020. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!