Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet esélyem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem a nőknél a 13 centis péniszemmel? Elsősorban nők válaszát várom! Mindkét eddigi partnerem szerint kicsi ez a méret. (4 cm vastagsággal. ) 22/F

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen lehet. Ez átlag méret
2020. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
csatlakozom az előttem szólóhoz, és külömben is nem a farok a lényeg, hanem az, akihez tartozik
2020. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Átlagos, egyébként meg a lányok még mindig nem járkálnam mérőszalaggal hogy méregessék, hacsak nem mondod el, senki ndm tudja pontosan megmondani hogy mekkora
2020. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Várjál,majd mindjárt megmérem az enyémet.Így 50 évesen tudnom kell,hogy van e esélyem még.

Eddig,a mai napig volt,de ki tudja..


..És lehet a tojás méret is fontos.Azt is mérjétek meg mindenféleképpen!!

2020. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogok hazudni, nem vagy túlságosan eleresztve, de ettől még nem kell kétségbeesni, mert az, hogy van-e valakinél "esélyed" vagy sem, az ettől teljesen független. Ahogy az is, hogy kinek mennyire nyújtasz örömet az ágyban. Ha egy nő szerelmes és rád van izgulva, miközben neked meg célod, hogy kielégítsd, akkor meg tudjátok találni a módját, hogy mindkettőtöknek gyönyörteli legyen az együttlét (volt dolgom nekem mindenféle mérettel, sosem volt probléma élveznem a szexet). Az meg, hogy a kezdeti vonzalom (ami eleve kell ugyebár ahhoz, hogy egyáltalán az ágyig elvergődjetek) és szimpátia megvan-e, annak semmi köze a péniszed méretéhez. Jobb esetben mire kiderülnek az intim méretek, már van némi vonzalom és esetleg érzelem a képben, hogy ne ez legyen a meghatározó.
2020. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Ne legyél már ennyire önbizalomhiányos, hidd el nekem, hogy a férfiak 60% ának körülbelül ez a mérete!!
2020. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5-be beraknám a 18as lécemet. Kicsit megszaggatnám a méhszáját.
2020. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Hosszra az átlag alja. Itt csak pozitív válaszokat kapsz a méretedre nyugi. Érdekes módon, ahol látni is, hogy nő válaszol, még nem láttam vagy hallottam olyat, aki szerint 16cm alatt jó, csak itteni "nők" szerint.
2020. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Az eddigi partnereid őszinték voltak...
2020. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy kicsi az tény,sajna nekem is ekkora.a nőknek min 16-cm kell az is igaz.viszont szerencsére sok olyan no van akinek a méret nem annyira fontos es ha kell tudod elégíteni akkor simán elfogadják.nekem is azt mondta mindegyik barátnőm sőt a mostaninál sem más a helyzet de azért annyira nem gáz,hogy ne legyek elég neki.ki tudom elégíteni több esetben behatolassal is,igyekszem ahogy tudok es működik.biztos jobb lenne neki nagyobbal sőt de meg nem keresi addig ok.
2023. márc. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!