Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szexchatelünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexchatelünk?

Figyelt kérdés

Barátomnak szoktam küldeni ritkán olyan képeket, és nem szexchatelünk vagy bármi, csak annyit ír hogy: 🤪,😍 vagy hogy nyami. Élőben sincs csók szex közben nálunk meg különösebb érintkezés. Nekem ő az első, ő már volt több nővel.

18/L 20/F


2020. máj. 4. 20:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és ritkán találkozunk tehát nemhiszem hogy rámunt
2020. máj. 4. 20:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiknek ez nem jön be 😕 én biztos szexchatelnék veled a helyében 🤷‍♂️
2020. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Jóllakik máshol.
2020. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is meg csal
2020. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem érzelmes típus. Próbáltál már beszélni erről vele, hogy neked fontos lenne ha lenne csók, illetve szexchat?
2020. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Az hogy nem szexchatel egy dolog, van akit nem érdekel (mást meg nagyon). Ha te izgalmasnak tartod akkor jelezd neki.


Öhömm... nix csók szex közben, sem érintések, érintkezések ÉS még ritkán is találkoztok... Oh, drága gyermekem, felhomályosítalak hogy pont ezek jelzik azt nem igazán szeret téged a fickó és már rádunt. Csak megdug néha amikor épp úgy van kedve.


Ha kívánnak valakit akkor azzal épp hogy minél többet együtt akarnak lenni és nem unják meg.

2020. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy 0 szexuális kultúrája van a srácnak de én is az utolsó alkalom érték egyet. 20 évesen az NEM normális reakció hogy egy meztelen képre két fejecsket ír és kesz. Van még valaki a képben vagy csak te vagy unaloműző
2020. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szexchat élnek veled
2020. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!