Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori hogy a nők alárendelts...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori hogy a nők alárendeltségről álmodoznak a szex közben? (férfi vagyok)

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Én személy szerint szeretem. Persze, csak semmi durvulás, de szeretem, ha a pasim tudja, hogy mit akar és azt meg is szerzi.
2020. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Csak a te fejedben kisfiam.
2020. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen nagyon gyakori,a nők szeretik ha a pasi dominál felettük,irányítja őket és az aktust. Nem szeretik a tutyimutyi alakokat. Azt szeretik ha tudod mit csinálsz,és teszed a dolgod,így őt is bátorítod,és átragad rájuk is a szenvedélyed. Ezért szeretik a tapasztaltabb fickókat mert azok nem hezitálnak hogy hova nyúljon,itt jön ki a tapasztalat kérdése is. A fiúcskákat nem szeretik,mikor nagyon döngetni akarnak. Akkor azt szeretnék hogy jöjjön egy "állat" aki le rendezi őket tökéletesen.
2020. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak álmodozom.
2020. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Igen, én azt szeretem, ha a férfi domináns


20

2020. máj. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Igen.

35F

2020. máj. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
én nőként mindig alárendelt vagyok nem csak szexben az életben is. olyannyira h pl elvárja h munkámon kívül (ami iroda és ott természetes a szoknya) is szoknyába legyek.még sokszor azt is megmondja melyik szoknyámat és harisnyámat vegyem fel.azt mondta a nadrág férfiaknak a szoknya nőknek való és kész
2020. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
🤢🤮
jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A gyakoriság eléggé változó lehet. Jó az amikor a pasi használja a testet és jó az ugyan abban az akcióban, hogy a férfi is kiszolgáltatottá válik. Tehát fele ami jó igazán.
jan. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Silverfox30 ***** válasza:
Feleségem nem kezdeményező! De kelett egy kis idő mire bevalotta, hogy mindig is arra vágyott, hogy kikössem és domináljak rajta. Milyeb elégedett is volt a legelső alkalommal.
jan. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!