Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban 18-27 éves kor között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban 18-27 éves kor között a legaktívabb a szexuális élet?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy ebben a korban a legaktívabbak az emberek. Ez engem elszomorít, 26 vagyok, de még nem volt barátnőm. Teljesen elrontottam az életem a gátlásosságom miatt, ami egy iskolai szekálódásból fakad.


Olvasom itt is, hogy más ennyi idősen túl van mindenen, egyéjszakás kalandok, nyilvános helyen történő aktusok, nekem meg semmi. El sem tudom képzelni, hogy lehet egy lánnyal eljutni addig, hogy eljöjjön velem pár óra ismerettség után. Pedig vágyom rá, elvégre ez is ösztön szerű igény, mint bármely más alapvető szükséglet. Sokszor már azt mondom, jobb lenne, ha vége lenne, mert nem bírok változtatni ezen és szinte fáj minden nap emiatt.


2020. máj. 3. 10:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De akkor a legvonzóbb a test, fiatal, szép a bőre, sorolhatnám!
2020. máj. 4. 15:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt majd mindenki maga eldönti. Tudod kinek a pap, kinek a papné.
2020. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, jól elb.tad az életedet! Én is későn érő vagyok, de 18 évesen már volt barátnőm baszod! A te korod előtt már milffel is szexeltem nyilvános helyen. Hadd ne soroljam végig a szexuális életemet...
2020. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem akkor a leg vonzóbb a test, csak akkor a legszebb. A vonzerő viszont nem ilyen könnyen értelmezhető valami.
2020. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!