Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban 18-27 éves kor között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban 18-27 éves kor között a legaktívabb a szexuális élet?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy ebben a korban a legaktívabbak az emberek. Ez engem elszomorít, 26 vagyok, de még nem volt barátnőm. Teljesen elrontottam az életem a gátlásosságom miatt, ami egy iskolai szekálódásból fakad.


Olvasom itt is, hogy más ennyi idősen túl van mindenen, egyéjszakás kalandok, nyilvános helyen történő aktusok, nekem meg semmi. El sem tudom képzelni, hogy lehet egy lánnyal eljutni addig, hogy eljöjjön velem pár óra ismerettség után. Pedig vágyom rá, elvégre ez is ösztön szerű igény, mint bármely más alapvető szükséglet. Sokszor már azt mondom, jobb lenne, ha vége lenne, mert nem bírok változtatni ezen és szinte fáj minden nap emiatt.


2020. máj. 3. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez teljesen ember és partner függő. Én 40 es pasi vagyok és semmivel sem kisebb a libidóm mint fiatal koromban.
2020. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos.Lehet valaki már 27 éves korára kiégett,annyit szexelt.Valakinek meg 30felett jön meg az étvágya.
2020. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen. De ez nem azt jelenti, hogy fölötte már kevés, csak kevesebb. De emlékszem mondjuk az meg kamasz koromban volt, amikor a legtöbb elélvezést bírtam. Viszont akkor még a legtöbb fiú nem jut szexhez.


Huszonévesen van, amikor a legfittebb az ember, legjobban néz ki, leginkább kívánja a dolgot és még partner is akad hozzá, tehát amikor úgy minden a legtökéletesebben összeállhat.


De mondom, ez nem azt jelenti, hogy később sem szexelhet sokat és jókat az ember.

37/F

2020. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Én 30 vagyok és többet szexelek mint 20 évesen.
2020. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ja kérdező, amúgy mire gondolsz?


Arra hogy mikor kívánja valaki legjobban a szexet, mikor bírja a legtöbb menetet? Vagy arra hogy mikor van a legtöbb lehetőség szexelni? Mert a kettő nem ugyanaz.

2020. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Leginkább arra, hogy normál esetben ebben a korban van a legtöbb lehetőség. Egy népszerű srác elmegy bulizni, tuti talál magának lányt, mert ők is ugyanúgy kívánják. Később már megállapodik az ember, gyerek, család. Ez oké is, de ha kiesett egy közel tíz év, akkor az egész életben végig fog kísérni ez.
2020. máj. 3. 11:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálam inkább 16-28. Most 45 vagyok és 40 után már szinte teljesen lecsökkent a libidóm(nem iszok,nem dohányzom).
2020. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31 evesen napi 1 szex minimum megvan L
2020. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lassan 27 vagyok és szűz úgyhogy rám ez a legkevésbé sem igaz. F/26
2020. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam hogy az 50 60 éveseknél a legnagyobb a libidó.
2020. máj. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!