Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem nem akar szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem nem akar szexelni velem amióta tart a korona virús hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
Tisztára befordult magába állandóan takarít reteg a vírustól. Megsem csókolhatom azóta szexet nem engedi én már ezt nem bírom tovább mit csináljak vele hogy vegyem rá?
2020. máj. 2. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd ott! Nem egy észlény, ha erre hivatkozik. és te sem, ha benyalod!


Azonnal kuka!!!!


F, 40

2020. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pontosan ez van.

Szinte retteg egy szar influenza miatt, ez már röhejes.

Rohadt média pánikkeltésének köszönhető.

Ez egy vicc amit művel az enyém is, pedig ez előtt sem volt egy szexakrobata,de most meg cölibátust hírdetett.

Ha nem szeretném és is pattintanám mint a kovakövet mert egy szexmániás nő nagy örömöt szerezne.


f/43

2020. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Könnyen lehet, hogy ez csak egy uürügy a részükről, mert eddig sem igazán akarták már.
2020. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is ürügy, ha együtt éltek, akkor bárhol ott lehet a vírus, nem csak szex közben az ágyban.
2020. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

A) Tényleg ilyen buta, akkor nem értem hogy hogy tudsz vele lenni.

B) Nem képes kommunikálni, és ahelyett hogy "már nem érzem a tüzet, nem kívánlak annyira, de gyere, oldjuk meg mert szeretlek", gyerekes kifogásokat keres, hogy ne kelljen szembenézni az érzelmeivel, és ne kelljen konfrontálódnia veled.

Én a helyedben megpróbálnék beszélni vele, mert utóbbi valoszínűbb, nem hiszem hogy alapvető egészségügyi fogalmakkal és mechanizmusokkal (mint pl vírus terjedése) valaki annyira ne legyen tisztába, hogy azt higgye együttéléssel nem kaphat el semmit, csókkal meg igen.

2020. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg nem kellek már neki?

Legalább mondaná meg akkor az a nyomorék na fas*za

2020. máj. 2. 15:35
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Ingatlanos vagyok! Komolyan...ha eladjátok a kecót, írj már rám! Imádom a válásokat!


F, 41

2020. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Sajnállak meg a párodat is hogy ha nem érti meg hogy ezt a vírus attól is elkaphatja ha megfog egy kilincset egy fertőzött után vagy téged is fertőtlenít minden ajtó pohár szék stb érintése után?
2020. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem a vírus itt a probléma. Mélyebben gyökereznek a dolgok. Eze csak egy jó kifogás. Az is lehet hogy van egy szerető a képben. És ez így most nagyon kapóra jött neki. Másnak meg napi szintén teszi szét a lábát..
2020. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 (:Puszedli :) ***** válasza:
Szerintem nem a vírus a progléma ez csak egy ürügy. Lehet szeretője van vagy csak szimplán már nem kíván és kapott az alkalmon. Vagy isis. Én azért éreztetném vele a nem tetszésemet. Mivel nem hajlandó beszélni ami szerintem nagyon gyerekes és csak menekülni akar a válasz adás elől, én éreztetném vele h mennyire eltávolodtatok pl. Mondanám h este se bujjon oda aludjon akkor a kanapén vagy menjen haza az anyához egy időre mert ezt nem bírod vagy csinálj olyat ami neki is erőfeszítés lenne betartani vagy kellemetlen amiről már ő is túlzásnak gondolja a dolgott valamivel ki kell ugrasztani a zsákból. Vagy adj utimátumot arra hátha odafigyel és kommunikálni fog .
2020. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!