Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság miért olyan nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért olyan nehéz szexpartnert találni a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Mig a nők ingyen is találnak több ezret is.Feladtam egy hirdetést férfiként,senki nem irt rá,ennek már több mint 1 éve.A hirdetés még most is él.
2020. máj. 1. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen még nehezebb volt mindenkinek. Most is csak a top pasiknak könnyű.
2020. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ma nehéz? Milyen alternatív univerzumban élsz?
2020. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés.

Nagyon régóta keresek én is.

30 / F

2020. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már 12. éve társkeresőzök, de 0. Nem tudom a nők mit gondolnak, hol élnek? Pedig jó pasinak mondanak, és aki kipróbált már az vagy belém szeretett, vagy többszöri alkalmat kért utána. És ezek nem netes ismerkedésből.Erről ennyit.
2020. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem csak manapság, de 10-20 sőt 100 évvel ezelőtt is a férfi kezdeményezett. Avagy a lovagregényekben úgy volt hogy a királykisasszony ment és borult a lovag térde elé, ó gyere hágj már meg?

Az udvarlás szó szerintem elég régi eredetű. Nem a nyúl viszi a vadászpuskát!


A hirdetésedre 10 év múlva sem fognak válaszolni... gondolj csak a nők helyzetébe. Ha kapsz egy nap 20-30-40 levelet akkor nem fogsz te rohangálni pasik után, amikor választhatsz a jelöltek közül. A sültgalamb nem repül be az ablakon a neten sem. Ha szeretnél valamit akkor neked kell próbálkozni újra meg újra, meg újra.

2020. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jó a dumád, akkor szerintem találsz nőt és nem a kinézet a lényeg, hanem hogy milyen fazon vagy, milyen a viselkedésed, ha van egy kis pénzed akkor még jobbak az esélyeid. Szóval ne legyél béna.
2020. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mikeXxX ***** válasza:
Szexpartnert hamar találni ha nem ezzel közeledsz normális párkapcsolatot nehéz sajnos csak találni. 40f
2020. máj. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4-es kommentelő én is igy érzek
2020. máj. 2. 09:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Szexpartner és szexpartner között is van különbség.

Azt gondolom, hogy a férfiak és a nők is mást értenek a szexpartner fogalma alatt. Persze kivételek akadnak.

2020. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán mert szexkapcsolatot se úgy kell találni, hogy megmondod előre, hogy te szexkapcsolatot keresel és na akkor gyerünk dugni. Ilyet senki épeszű nem csinál, hogy egyből azzal kezdi, hogy ő szexet akar. Hasonlóan kell ismerkedni, beszélgetni, mintha rendes kapcsolatot akarnál. Egy nőt aki csak szexet akar, ugyanúgy le kell venni a férfinak a lábáról, mint hagyományos ismerkedéskor.
2020. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!