Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi azoknak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi azoknak a férfiaknak a sorsa, akik nem jók a szexben?

Figyelt kérdés
Ebben sem ugyanolyan jó minden férfi. Van, aki mindig nagyon hamar elélvez, nem tudja kielégíteni a nőt. Kevés fantáziája van, nincsenek ötletei.
2020. ápr. 24. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell
2020. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nő nélkül maradnak,vagy átállnak a másik oldalra.
2020. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tarkónlövés.
2020. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyan az a sorsa mint minden férfinak. Kevesebb rúgással. Én jó vagyok a szexben, visszajelzések alapján, de egyedül maradok, mert 40 évesen sem találtam még meg azt a nőt aki nem idegek ki pár nap alatt. Ezért inkább szexkapcsolataim vannak. Amolyan magányos farkas vagyok.
2020. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*dugással bocs autokorrekt
2020. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Másik kérdés: és azoké mi, akik jók benne, de nincs lehetőségük jó ideje még jobbá válni?
2020. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 majd eljön a te időd is,addig is vedd kezelésbe egyedül,már ha van mit.
2020. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem fejleszti magat akkor lusta, a lustaknak meg viszont latasra :) minek olyan pasi? Vagy megcsaljak oket a nok vagy lelepnek melloluk, ha nem fejleszted magad akkor minek legyenek mellettuk.
2020. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlás, két menet, a második már jobb lesz, de a legfontosabb egy hozzá illő nő.
2020. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetbe ha nincs se keze, se nyelve akkor bajba van.
2020. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!