Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Fleshlight tud annyira izgi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Fleshlight tud annyira izgi lenni, mint egy punci?

Figyelt kérdés
Aki dugott Fleshlightet az már elmondhassa volt nővel is? Tudom nincs lába, meg popsija se combjai, mellek sem de most csupán arra vagyok kíváncsi amit egy farok érez a punciban! Vélemények?

2020. ápr. 30. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
A Fleshlight nagyon hasonlít egy puncira, de jobb a Fleshlightot használni, mert nem kell könyörögni neki, ha jót akarsz érezni. Sokat Fleshlightozok én is.
2020. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Jobb az igazi punci.
2020. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem teljesen, de egész közel áll hozzá.
2020. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem semmi sem jobb a puncinál!
2020. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha maga a konkrét érzésre gondolsz, és eltekintünk a többi körülménytől, akkor igen, nagyon jó. Nagyon jó szűk, mindig annyira nedves, amennyire te akarod, nem fáj neki, stb. Ha csak a péniszre gyakorolt hatást nézzük, akkor sokkal jobb elélvezni egy ilyentől, mint a puncitól (én punciba nem is nagyon tudok elmenni, mindig arcra, szájba élvezek).
2020. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Ha csak a fizikai stimulációt nézzük, azt kell mondjam vetekszik egy igazi puncival. Még az az előnye is megvan, hogy nem tágul ki az aktus végére, mint a valódi: Végig jó passzos marad! Az elsülés benne ugyanaz a szemfelakadós, intenzív élmény mint a hús-vérnél. De az előnyök itt véget is érnek, hisz:


- Nem tartozik hozzá egy jó formás segg, amibe olyan jó belemarkolni

- Nincs ott egy másik ember, akinek húzhatod az agyát, mintegy macska-egér játékként, hogy aztán hatalmasat élvezzen (mely aztán téged is még jobban beindít)

- És persze hiányzik minden olyan agyi-kémiai folyamat, melyet a hús-vér partner idéz elő benned (és viszont) szex közben.

2020. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egész közel áll az érzés a valós puncihoz, de persze a valódi szex nem csak a punci miatt jó. Ott van a nő az egész lényével, formás testével, amit simogatsz, csókolsz stb.


De ha csak az eszköz érdekel, akkor érzésre nagyon hasonló, de azért nem teljesen ugyanaz.

2020. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglepően közel van maga az érzés, szóval fizikailag nem fogsz nagyon mást érezni, max a punci kicsit forróbb tud lenni, de az érzés gyakorlatilag azonos, sőt akár jobb is tud lenni. De a szex egy nővel ahhoz a műpunci a nyomába sem ér. :)
2020. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A kezednél jobb a puncinál nem valahol a kettő között mondanám
2020. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!