Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal csinos lányként három...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal csinos lányként három év alatt össze lehet spórolni egy budapesti lakásra, és egy autóra prostiként? 18/l

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 08:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
#20 inaktív időszakra nem marad sok, kocsit, lakást fenn kell tartani. Az egy kérdés hogy mondjuk egy 15 milliós kocsit, mekis és egyéb munkával hogy oldja meg, ha nem megy vissza. Visszamenni, ha egyáltalán tud és nem lesz túl idős és “leharcolt”
2020. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
És ha végetér a válság de jó lenne olyan lányt találni mint a 18-as hozzászóló aki reálisan látja a világot.. Valóban össze lehetne spórolni de attól sokminden függ milyen autó milyen lakás. Három négy év után a kérdés hogy milyen mentális és fizikai állapotban leszel, sajnos mint minden foglalkozásnál ahol emberekkel foglalkozik van ilyen és van olyan ügyfél, történhet baleset, betegség, ha bejön egy újabb válság mint most, akkor is jó pár havi jövedelmed kiesik. Én akár Magyarországon akár külföldön kevés olyan lánnyal találkoztam aki csak "ezzel" foglalkozott, vagy más munkájuk is volt vagy egyetemre jártak . Nem akarok egyetlen élsportolót sem megsérteni de gondolj bele ők is mindent feltesznek a siker érdekében, tanulás mellett is nyomatják, versenyekre járnak, és ha jön egy sérülés vagy valami más akkor az a nagy kérdés hogy tudnak-e váltani. Nem mondom hogy ne próbáld ki magad de főleg a fővárosban nagyon nagy a kínálat és szerintem nem olyan nagy a fizető képes kereslet luxus vagy extra szolgáltatásokra. És nem tudom és nem is vagyok benne hála istennek de azért az alvilág is le szokta venni az adót a lányokról.
2020. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Most a virus miatt sokkal tobb fiatal csinos lany lesz a piacon, viszont kevesebb penze lesz a kuncsaftoknak. Tartosan.
2020. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én mondjuk sosem szoktam szűkmarkúan bánni a csinos fiatal lányokkal, legyen az ő markuk szűk :)
2020. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nem fog menni.
2020. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Jókat mosolygok, amikor felvázoljátok hogy keresnék egymilliót havonta, de abból nem fog menni, viszont ha elmegyek mondjuk felszolgálni, maximum 250-ért, abból milyen jól megélek majd. D
2020. ápr. 30. 17:48
 27/32 anonim ***** válasza:

Az egy millióból vonj le 48%-ot TB-re, vállalkozói adóra, nyugdíjjárulékra, kamarai tagságra, iparűzési adóra. Vond le a törülközők, tisztálkodószerek, ágyneműk stb. költségeit, ami ipari szinten fog fogyni, illetve a játszós ruháid, szex játékszereid költségeit, ami úgyszintén gyorsan fog fogyni. Plusz ha igényes prosi vagy, akkor az átlagnál jóval gyakrabban jársz fodrászhoz, kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz, manikűr/pedikűröshöz, egészségügyi kezelésekre stb.


Tehát az az 1 millió Ft valójában inkább nettó 250 körül lesz.

2020. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Az nem opció kérdező ha keresel pár olyan férfit aki szexért cserébe támogat havonta ? Akkor tudnál szelektálni kivel fekszel le.


Mellette meg tanulhatnál.

2020. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Prosti iparűzési adó. Hát ti nem vagytok normálisak.
2020. ápr. 30. 18:34
 30/32 anonim ***** válasza:
Nem aggódsz az miatt, hogy esetleg egy életre megundorodnál a férfiaktól ?
2020. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!