Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen nyalni? Lányként sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nyalni? Lányként sosem próbáltam, nem is tervezem. De elsősorban fiúk, nektek milyen élmény? Izgató, esetleg ettől fel is áll, vagy csak csináljátok mert elvárják?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 22:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Látom szerencsére nem vagyok egyedül. Imádom nyalni és örömet okozni, közben pedig természetesen áll a hancúrléc. Azt is szeretem, ha irányítja a fejem 😁
2020. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb dolog a szexben a nyalás. Isteni az íze is,legalább is én még rossz ízűvel nem találkoztam. Imádom hallgatni ahogy közben nyögdécsel a drága,jaaa és ahogy a kérdező mondja hogy még fogja is a pasi fejét közben akkor meg az még jobb. Azt hívják nyalatásnak. Nagyon izgi az is.
2020. ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod hogy mit hagysz ki! isteni az íze, az illata. na meg ahogy dolgozol, és érzed hogy neki mennyire tetszik!Nem bánom, hogyha a hajamba markol, és irányitja a fejem. na meg a combjainak szorítása az arcomon! Próbáld ki, nem fogod megbánni! N36
2020. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

Alapból ott van 2 centire az arcodtól imádatod (egyik) :P tárgya, sőt még bele is nyalsz :)) Nyilván feláll, nyilván imádjuk, szeretjük az ízét az illatát, szeretjük hogy örömet okozunk vele és mindez nagyon izgató. :)


Persze hallani olyanokról akik nem szeretnek nyalni, de hát az szerintem az elenyésző kisebbség.

2020. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. máj. 2. 21:21
 16/19 Mrcock ***** válasza:
100%

Szerintem nem is igazi férfi aki nem szereti átélni azt a gyönyört amikor egy lány elélvez a szájában! Én imádom! Az meg hab a tortára ha a fejem fogják vagy húzzák a hajam közben!

Mondjuk én azt is szeretem ha menet közben kiveszem és újra nyalok.. aztán vissza!

31/f

2020. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A nyalás a legjobb dolog a világon amit a férfi a nyelvével csinálhat. 😋
2020. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
17-es! És ez igaz a nőre is. L28
2020. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádok nyalni sokkal élvezetesebb mint a baszás , és nem is tudom elkézelni a jó szexet nyalás nélkül , - az a legjobb amikor a Nő elélvez és a lucskos arcomat a melleibe törlőm...... már is áll a farkam , elég csak rágondolnom ! Legyen benne neked is sok-sok örömöd !
2020. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!